خرازی:با کارگزاران اختلاف دیدگاه داریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: دولت در بُعد اقتصادی یک‌دست نیست و به‌لحاظ اقتصادی فاقد استراتژی و برنامه است.

 
به گزارش روزنو، سید محمد‌صادق خرازی در جمع فعالان احزاب سیاسی اصلاح‌طلب استان گلستان اظهار داشت: یک موضوع جدی که در برخی گروه‌های اصلاح‌طلب مطرح است، این بوده که به‌دلیل اینکه لاریجانی در موضوع برجام خوب عمل کرده، وی را از خودمان بدانیم و در سرلیست خود قرار دهیم.
 
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان خاطرنشان کرد: لاریجانی را به‌عنوان یک فیلسوف قبول داریم اما با آقای لاریجانی قابل ائتلاف نیستیم و فضیلت‌هایی که اصلاحات به آن نگاه می‌کند، با عملکرد وی در تعارض است.
 
خرازی گفت: ما با هم اختلاف‌نظر داریم و اگر دیگران می‌خواهند این مثلث را تشکیل دهند، ما به‌عنوان حزب ندای ایرانیان این نگاه را نگاه اصلاح‌طلبی نمی‌دانیم. نگاه ما اصلاح‌طلب و نگاه آقای لاریجانی اصولگراست، در موضوعات مختلف و اصول مختلف از جمله در اقتصاد و سیاست با هم متفاوت هستیم. ما در این زمینه با کارگزاران اختلاف دیدگاه داریم.
 
وی افزود: ما یک رهبر در اصلاح‌طلبان داریم و فصل‌الخطاب رئیس دولت اصلاحات است، اگر شورای اصلاح‌طلبان به‌صورت واقعی شکل بگیرد و تصمیمی بر مبنای اصول اصلاح‌طلب شکل بگیرد، پیروی می‌کنیم.
 
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان همچنین به استراتژی دولت در عرصه اقتصاد اشاره کرد و گفت: دولت در بُعد اقتصادی یک‌دست نیست و به‌لحاظ اقتصادی فاقد استراتژی و برنامه است؛ خود آقای روحانی نیز این واقعیت را قبول دارد و واقف است و به وزرای خود نقد کرده است.

بخش نظردهی بسته شده است..