گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه های استان یزد

no-thumbs

اولین گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه های استان یزد با حضور امید ستوده نیا رئیس هیات ورزشی دانشگاه های استان، محمد رضا ساده از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی ، فرزاد فیضی پور از دانشگاه یزد ، عین اله مورکیان از دانشگاه پیام نور یزد و فرهاد فرزان مقدم از دانشگاه علمی وکاربردی و دیگر مسئولین در هتل ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) ، امید ستوده نیا رئیس تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد  ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم مدعوین حاضر در جلسه ، مراحل مربوط به انتخابات فدراسیون را مطرح و در خصوص چگونگی انجام مسابقات نکاتی را بیان نمودند که باید منتظر برگزاری انتخابات و گردهمایی مربوطه بود تا رشته های قابل انجام مصوب و اعلام شود .

ستوده نیا افزود : در این جلسه قرار شد یک همایش دوچرخه سواری در ایام دهه فجر با عنوان " ایرانی کالای ایرانی بخر" از یزد تا تهران با حضور و حمایت برند های صنفی استان به عنوان پشتیبان مالی اجرا شود .

وی در ادامه در خصوص توانایی استان در برگزاری مسابقات با توجه به امکانات و توانایی بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد بعد از زمان دریافت جدول زمان بندی مسابقات تصمیم گیری شود .

ستوده نیا تصریح کرد : در آینده نزدیک یک همایش کویر نوردی و کوه نوردی برای اعضای هیات رئیسه و کادر تربیت بدنی دانشگاه های استان برگزار خواهد شد .

در پایان ضمن تشکر و قدر دانی از آقای ساده به عنوان رئیس قبلی هیات ورزشی دانشگاه های استان هدیه ایی به رسم یاد بود از طرف آقای ستوده نیا رئیس هیات ورزشی دانشگاه های استان یزد به ایشان تقدیم شد .

 

 

بخش نظردهی بسته شده است..