پیروزی خانگی تیم والیبال آرمان ورزش اردکان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) تیم آرمان ورزش اردکان یزد یکشبه شب در سه ست متوالی گوهر کویر زاهدان را شکست داد .این مسابقه در هفته یازدهم و پایانی دور رفت بیست و نهمین دوره لیگ برتر والیبال مردان ایران یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست در سالن آیت الله خاتمی اردکان برگزار شد .
در این مسابقه تیم میزبان موفق شد در سه ست متوالی به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹ ، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۴ بر نماینده زاهدان غلبه کند.
مسابقه تیم های والیبال آرمان ورزش اردکان و گوهر کویر زاهدان را محمد ابراهیم زاده ، احمد سرمست و خلیل یگانه مجد قضاوت کردند .
تیم آرمان ورزش اردکان هم اکنون با ۱۳ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی لیگ برتر والیبال کشور قرار دارد .
در این دوره از رقابت ها ۱۲ تیم سایپا، بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، ثامن الحجج خراسان، آلومینیوم بندرعباس، متین ورامین، کاله مازندران، بازرگانی جواهری گنبد، گوهر کویر زاهدان و آرمان اردکان حضور دارند.
در دور مقدماتی این دوره از مسابقات تیم ها در قالب یک گروه به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می دهند و سپس هشت تیم برتر راهی مرحله پلی آف خواهند شد.
دیدارهای مرحله پلی آف نیز در دو مرحله پیگیری می شود که در مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال سال جاری هشت تیم برتر دور مقدماتی با هم روبرو می شوند و تیم های پیروز دو مسابقه از سه دیدار به مرحله بعدی راه خواهند یافت.
در این مرحله تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم مسابقه خواهند داد تا تیم های پیروز به عنوان چهار تیم برتر به مرحله دوم پلی آف صعود کنند.

منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..