برگزاری دوره بازآموزی مربیان شنا با حضور سرمربی تیم ملی شنا

دوره بازآموزی مربیان شنای استان یزد با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان و با حضور استاد عباسعلی کشتکار سرمربی تیم ملی شنای کشورمان در یزد برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) به نقل از باشگاه فرهنگی پیشگامان،دوره بازآموزی مربیان شنای استان روز جمعه ۲۰ آذرماه با حضور استاد عباسعلی کشتکار و با شرکت بیش از ۸۰  نفر از مربیان خانم و آقا از کلیه شهرستانهای یزد در سالن آمفی تاتر اداره ورزش و جوانان برگزار گردید.

در آیین آغاز این دوره آموزشی که با حضور باغستانی رییس هیئت شنا،شیرجه و واترپلو،پیشکوهی پور مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان و کشتکار سرمربی تیم ملی شنای جمهوری اسلامی برگزار گردید محمدرضا باغستانی رییس هیئت شنا،شیرجه و واترپلو استان هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح آگاهی و دانش افزایی مربیان دانست و ابراز امیدواری کرد حضور سرمربی تیم ملی شنا در جمع مربیان استان باعث رشد  کیفی آموزش در بین شناگران یزدی شود.
گفتنی است مربیان شرکت کننده در این دوره در دو نوبت صبح و عصر به فراگیری جدیدترین آموزشهای ورزش شنا از سرمربی تیم ملی پرداختند و سوالات خود را نیز با استاد کشتکار در میان گذاشتند.

بخش نظردهی بسته شده است..