یک مقام مسئول خبر داد:

مسافران مشهد سرگردان در فرودگاه یزد

مدیرکل فرودگاه های یزد گفت: پرواز ساعت 12:50 دقیقه شرکت ایران ایر از فرودگاه شهید صدوقی یزد به مقصد تهران با 80 دقیقه تاخیر انجام شد اما مسافران پرواز ساعت 8:40 صبح این شرکت از یزد به مشهد همچنان در فرودگاه حضور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) سعدالله وطنخواه  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تعویق پرواز هواپیمای شرکت ایران ایر با شماره ۴۸۲ ساعت ۸:۴۰ صبح از یزد به مشهد بدلیل شرایط جوی و بارش برف در مشهد سبب برهم خوردن برنامه های پروازی به تهران و مشهد در فرودگاه شهید صدوقی یزد شد.
وی افزود: طبق برنامه قبلی قرار بود این هواپیما پس از عزیمت به مشهد به یزد بازگردد و پرواز ساعت ۱۲:۵۰ به شماره ۲۹۳ با آن انجام شود اما پس از تعویق پرواز مشهد، با وجود مشکل قانونی اجازه پرواز یزد به تهران در ساعت مقرر برای تعیین تکلیف وضعیت موجود صادر نشد و سرانجام این پرواز با ۸۰ دقیقه تاخیر صورت گرفت.
این مسئول ادامه داد: اکنون مسافران پرواز ساعت ۸:۴۰ یزد به مشهد در فرودگاه شهید صدوقی یزد تا لحظه مخابره خبر (۱۵.۳۰) حضور دارند و در فرودگاه مشهد نیز مسافرانی پرواز مشهد به یزد به سر می برند.
وی اضافه کرد: با قراری تماس های مختلف با مسوولان ارشد استان یزد و نماینده شرکت ایران ایر درخواست کرده ایم با اختصاص پرواز فوق العاده، مشکل پرواز یزد به مشهد و مشهد به یزد مرتفع شود.

بخش نظردهی بسته شده است..