تاخیر در پروازها همچنان ادامه دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) همزمان با پایان یافتن آیین های اربعین حسینی در کربلای معلی، نابسامانی در برنامه برخی پروازها در فرودگاه نجف همچنان ادامه دارد و متاسفانه عدم پاسخگویی مسئولان ایرانی و عراقی موجب دلخوری شدید شده است.

در حالیکه سه روز از اربعین حسینی در عراق می گذرد و بازگشت زایران به مناطق مختلف عراق و ایران در جریان است، نابسامانی و تاخیر در برنامه برخی پروازها در فرودگاه نجف اشرف که از روز جمعه پیش آمده، همچنان ادامه دارد.

مشاهدات میدانی خبرنگار مهر حاکی است، پرواز یکی از شرکتهای هواپیمایی که قرار بود ساعت ۱۳ به وقت نجف انجام شود، دقایقی پیش(ساعت ۲۰ به وقت عراق) صورت گرفت.

علاوه بر لغو پروازهای شرکت هواپیمایی معراج طی دیروز و امروز، پرواز ساعت ۱۷:۴۵  دقیقه امروز هواپیمایی "کاسپین" به مقصد اهواز، با سه ساعت تاخیر در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه به وقت نجف عملیاتی می شود؛ علاوه بر این، برای پرواز ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه این شرکت به مقصد تهران نیز تا این لحظه، حداقل سه ساعت تاخیر اعلام شده است. همزمان با این پرواز نیز، پرواز دیگری برای همین شرکت و در همین ساعت اعلام شده که این موضوع باعث تعجب و نگرانی مسافران نسبت به احتمال بروز مشکل در این پروازها شده است.

تاخیر چند ساعته در پروازهای کاسپین در حالی اتفاق می افتد که دیروز هم، یکی از پروازهای این شرکت به مقصد تهران با ۹ ساعت تاخیر انجام شد.

شب گذشته همچنین تقریبا تمامی پروازها از فرودگاه نجف به مقصد ایران( تهران، مشهد و …) با حداقل سه ساعت تاخیر انجام شد.

بی برنامگی خطوط هوایی و عدم پاسخگویی مسوولان فردوگاه نجف، باعث اعتراض و نگرانی زایران اربعین حسینی شده است؛ این مسافران که در هوای سرد نجف و در محوطه باز فرودگاه این شهر در انتظار تعیین تکلیف پروازهای خود هستند، در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تشکر از میهمان نوازی مردم عراق در آیین های اربعین حسینی، نسبت به ناهماهنگی و عدم پاسخگویی مسوولان خطوط هوایی ایران و عراق انتقاد دارند.

بخش نظردهی بسته شده است..