شرایط احراز آزمون استخدامی شهرداری های یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)

آگهی استخدام پیمانی در شهرداری شهرهای

ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد

       استانداری یزد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و نامه شماره ۳۵۶۶۶ مورخ ۹۴/۸/۱۷ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، در نظر دارد تعداد ۱۲۲ (یکصد و بیست و دو) نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد به شرح جدول پیوست استخدام نماید .

 الف – شرایط عمومی

۱ . حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی کاردان آتش نشان (۲۵) سال و رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین (۳۰) سال و سایر رشته های شغلی حداکثر سی و پنج سال تمام سن در اولین روز ثبت نام می باشد.

۲ . داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۳ . دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان.  (معافیت پزشکی در رشته شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین قابل قبول نمی باشد.)

۴ . عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی

۵ . نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۶ . نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی

۷ . داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود

۸ . اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۹ .  التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

 ب – شرایط اختصاصی

 1. داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
 2. پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از طریق سایت مربوطه نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای ۷  سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاه های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
 3.  موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .

الف – داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳)، به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب – اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال .

پ – داوطلبانی که درطول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یاگروه‌های ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت وحضوردر جبهه.

ج –  داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن، موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افرادیکه در شرکتهای طرف قرارداد شهرداری ها قراردارند مشمول این بند نمی باشد ، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قراداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ در شهرداری ها ،‌ واحدها و یا سازمان آتش نشانی اشتغال داشته اند.

تبصره – طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن مقرر در ماده ۳ این دستورالعمل اضافه نخواهد شد.

 1. داوطلب بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشد.
 • شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
 • داوطلب حداقل چهار(۴)سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی ،راهنمایی ، دبیرستان و یا دانشگاه ) را بصورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
 • همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل موردتقاضا برای استخدام یکسان باشد.
 • داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی ،حداقل چهار(۴)سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.

تبصره ۱- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ،تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

 1. داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یکم طبق شرایط احراز در اولین روز ثبت نام باشند.
 2.  کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمانهای آتش نشانی شهرداریها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمانهای آتش نشانی که تا قبل از سال ۱۳۹۰ بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند، می توانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در (رشته شغلی کاردان آتش نشان) در آزمون شرکت نمایند.

 د – ثبت نام و مدارک مورد نیاز

 1. داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق استانداری یزد( سایت دفتر امور شهری و شوراها) به آدرس shahri.ostanyazd.ir و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند.
 2. شروع ثبت نام ازساعت روز شنبه مورخ ۹۴/۹/۱۴  تا مورخ ۹۴/۹/۲۵ می باشد.
 3. داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴ * ۳  خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg  و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
 4. پرداخت مبلغ ( ۴۰۰۰۰۰) ریال به صورت اینترنتی به حساب سازمان همیاری شهرداری های استان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی . (ایثارگران از پرداخت ۵۰ % مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند) داوطلبان استخدام اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
 5. کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی از تاریخ  ۱۳۹۴/۱۰/۶ از طریق وب سایت www.shahri.ostanyazd.ir  به داوطلبان ارائه می شود .
 6. زمان برگزاری آزمون روز جمعه تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ ساعت ۷ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
 7.  مدارک مورد نیاز جهت اسکن در سایت ثبت نام به شرح زیر می باشد:

*تکمیل فرم درخواست شغل

*تصویر آخرین مدرک تحصیلی

*تصویر صفحه اول  شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات)

*تصویر کارت ملی ( پشت و روی کارت )

*تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا کارت معافیت غیرپزشکی

* مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه.

*مستندات استفاده از سهمیه معلولین

* تصویرگواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین درپست آتش نشان (راننده).

*تصویر گواهینامه رانندگی پایه دو برای کاردان آتش نشانی .

 هـ – مواد آزمون تخصصی

آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت سئوالات چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سوال شامل ۹۰ سوال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط و ۳۰ سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی شده است. (سقف امتیاز آزمون تخصصی ۱۰۰ می باشد و به ازای هر ۳ پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود).

 و –  اعلام نتایج

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه یا آزمون عملی(رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده) در سایت رسمی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

ز – تذکرات

 1. پنج درصد(۵%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده (۵%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
 2. داوطلبان شاغل در شهرداریها، واحدها یا سازمان آتش‌نشانی شهرداری‌ها ، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری واحدها یا سازمان‌های آتش‌نشانی‌شهرداری‌ها تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
 3.  دهیاران ، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته ، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
 4. در صورت مساوی بودن نمره نهایی کسب شده داوطلبان ، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری ،  شهرستان و استان می‌باشد.
 5. داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به استانداری (دفتر امور شهری) برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 6. چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
 7. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احرازمشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد. داوطلبین می بایست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی دارای کلیه شرایط مورد نظر در اگهی استخدام باشند.
 8. انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت درکلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه یا آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد .
 9. افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می توانند مشروط به ارائه تعهدنامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند.
 10. امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل ( در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی ) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را به صورت کامل ( بدون دریافت معافیت و کسر خدمت) و منع انضباطی به صورت امریه در شهرداری گذرانده اند به ازای هر سال سابقه خدمت ۳ درصد  تا سقف ۲۵ درصد و برای کارکنان شاغل ( در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری ‌تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی) در یکی از شهرداریهای شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۵/۲ درصد تا سقف ۲۰ درصد و برای کارکنان شاغل ( در شرکت‌های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال ۱۳۹۰ و قراردادی ) یکی از شهرداری‌های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۸ درصد ضرب شده ومبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری ها ، واحدها یا سازمان آتش نشانی تا ۱۲۰ روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی می‌باشد.
 11. امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در ۱۵/۱ و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در ۱/۱ مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی (کتبی) قرار می‌گیرد.
 12. امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های استان شهر متقاضی استخدام شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری ۳ درصد تا سقف ۲۵ درصد مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد .
 13. امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری‌های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط ۳ درصد تا سقف ۲۰ درصد مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد.
 14. امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری و یا از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری  در ۲/۱ مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرارمی گیرد .
 15. درصورتی که داوطلبان مشمول بیشتر از یکی از مزایای پیش بینی شده در بندهای ۱۰و۱۱و۱۲و۱۳و۱۴ ماده ز ( تذکرات ) این آگهی شوند صرفاً بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرارخواهد گرفت .
 16. نمره نهائی هر داوطلب بر اساس امتیاز آزمون تخصصی (کتبی) با « ضریب ۲ » و امتیاز آزمون مصاحبه با «ضریب۱» محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی میشوند .
 17.  نمرات نهائی داوطلبان رشته شغلی کاردان آتش نشان و آتش نشان (راننده )‌ بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با                     « ضریب ۱» و امتیاز آزمون عملی یا تست ورزش با «ضریب۲»محاسبه و داوطلبان براساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز درهررشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می‏شوند
 18. ارائه اصل و تصویر کلیه مدارک درج شده درآگهی و سایت ، اعم از ( فرم ثبت نام ، مدرک تحصیلی ، شناسنامه ، کارت ملی ، کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا کارت معافیت غیرپزشکی ، مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها ، مستندات مربوط به گواهینامه رانندگی ،‌سه قطعه عکس ۳*۴ پشت نویسی شده مطابق با عکس آپلود شده در سایت) پس از اعلام پذیرفته شدگان در آزمون تخصصی  الزامی می باشد.
 19. معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی(به غیر از رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده ) به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ % سهمیه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.
 20. پذیرفته شدگان رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده حسب دستور العمل پیوست می بایست در آزمون عملی یا تست ورزش که در ۱۱/۱۰/۱۳۹۴  برگزار خواهد شد شرکت نمایند.
 21. شماره تلفن های ۳۱۱۱۲۲۶۳ و ۳۱۱۱۲۵۳۱ و ۳۱۱۱۱۲۲۰۲ پاسخگوی سوالات احتمالی می باشد . 
آگهی استخدام پیمانی شهرداری های ابرکوه – اردکان – بافق – تفت – زارچ – شاهدیه – عقدا – هرات – مهریز – مهردشت – حمیدیا – نیر-  ندوشن – یزد
                                                                                                                                                                   مورخ ۱۳۹۴/۹/۸
ردیف محل جغرافیایی خدمت پست سازمانی عنوان شغلی تعداد مورد نیاز جنسیت شرایط احراز
مرد زن
۱ ابرکوه جمعدار و امین اموال مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۲ اردکان کاردان امور رایانه اپراتور ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایشها) ، مهندسی فناوری اطلاعات ، دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در یکی از رشته‌های علوم کامپیوتر، برنامه‌نویسی، کاربرد کامپیوتر ، کاردانی سخت‌افزار و نرم‌افزار
۳ اردکان کارشناس فضای سبز کارشناس امور باغبانی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی کشاورزی (کلیه گرایش‌ها) – معماری منظر- مهندسی فضای سبز
۴ اردکان کارشناس معماری و شهرسازی کارشناس شهرسازی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی – ‌برنامه یزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه‌ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی – جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۵ اردکان کارشناس عمران و مامور بازدید مهندسی راه و ساختمان ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۶ اردکان کارشناس حقوقی و املاک کارشناس حقوقی ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق( گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی ، حقوق جزاء و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
۷ بافق آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین ۳ *    دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه –  فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، کامپیوتر، مخابرات      *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است
۸ بافق متصدی کنترل و نظارت بازرس ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی،‌امور اداری،‌مدیریت‌،مهندس صنایع، امور مالی و حسابداری ، علوم اجتماعی
۹ بافق کارپرداز مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن  گواهینامه فوق دیپلم ، لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۱۰ بافق جمعدار و امین اموال مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن  گواهینامه فوق دیپلم ، لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۱۱ بافق حسابدار حسابدار ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۱۲ بافق متصدی خدمات شهری کاردان محیط زیست ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته‌های مهندسی محیط زیست،‌مهندسی فضای سبز، کشاورزی ( زارعت و اصلاح نباتات) ، باغبانی، مهندسی شیمی گرایش مهندسی محیط زیست،‌مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته‌های محیط زیست ، بهداشت محیط
۱۳ بافق کارشناس امور فرهنگی کارشناس امور فرهنگی ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس در یکی از رشته‌های گروه امور فرهنگی و اجتماعی
۱۴ بافق کارشناس حقوقی و املاک کارشناس حقوقی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق( گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی ، حقوق جزاء و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
۱۵ بافق کارشناس محیط زیست کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۱۶ بافق کارشناس طرح توسعه فضای سبز کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۱۷ بافق کارشناس عمران و مامور بازدید مهندسی راه و ساختمان ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۱۸ تفت حسابدار حسابدار ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۱۹ تفت کارپرداز مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۲۰ حمیدیا کارشناس حقوقی و املاک کارشناس حقوقی ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق( گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی ، حقوق جزاء و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
۲۱ حمیدیا کارشناس معماری و شهرسازی کارشناس شهرسازی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی – ‌برنامه یزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه‌ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی – جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۲۲ حمیدیا کارشناس عمران و مامور بازدید مهندسی راه و ساختمان ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۲۳ زارچ حسابدار حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۲۴ زارچ کارپرداز مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۲۵ زارچ جمعدار و امین اموال مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۲۶ شاهدیه متصدی روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات کاردان روابط عمومی ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های امور فرهنگی، مدیریت امور فرهنگی ، علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی) ارتباطات اجتماعی ، روابط عمومی .
۲۷ شاهدیه کارشناس شهرسازی و معماری کارشناس شهرسازی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی – ‌برنامه یزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه‌ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی – جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۲۸ شاهدیه کارشناس طرح توسعه فضای سبز کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۲۹ عقدا جمعدار و امین اموال مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن  گواهینامه فوق دیپلم ، لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۳۰ مهردشت کارشناس شهرسازی کارشناس شهرسازی ۱   * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی – ‌برنامه یزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه‌ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی – جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۳۱ مهردشت کارشناس  خدمات شهری کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۳۲ مهردشت جمعدار و امین اموال مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۳۳ مهریز متصدی آمار اطلاعات و رایانه اپراتور ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته‌های مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایشها) ، مهندسی فناوری اطلاعات ، دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در یکی از رشته‌های علوم کامپیوتر، برنامه‌نویسی، کاربرد کامپیوتر ، کاردانی سخت‌افزار و نرم‌افزار
۳۴ مهریز متصدی ارتباطات کاردان آتش نشان ۱ *   دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، کامپیوتر، مخابرات    *دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است
۳۵ مهریز آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین ۱ *    دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه –  فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، کامپیوتر، مخابرات      *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است
۳۶ مهریز ممیز و مأمور وصول حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۳۷ مهریز متصدی خدمات شهری کاردان محیط زیست ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته‌های مهندسی محیط زیست،‌مهندسی فضای سبز، کشاورزی ( زارعت و اصلاح نباتات) ، باغبانی، مهندسی شیمی گرایش مهندسی محیط زیست،‌مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته‌های محیط زیست ، بهداشت محیط
۳۸ مهریز کارشناس عمران مهندسی راه و ساختمان ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۳۹ ندوشن حسابدار و مامور وصول حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۴۰ نیر کارشناس امور مالی حسابدار ۱   * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۴۱ نیر کارشناس خدمات شهری کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۴۲ هرات ممیز و مأمور وصول حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۴۳ هرات کارشناس عمران و مامور بازدید مهندسی راه و ساختمان ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۴۴ یزد حسابدار حسابدار ۲ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۴۵ یزد حسابدار و امین اموال حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۴۶ یزد ممیز حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۴۷ یزد کارشناس  GIS کارتو گراف ۱ *   دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس ، در رشته های تحصیلی مهندسی عمران( گرایش نقشه برداری، فتوگرامتری و سیستمهای اطلاغات جغرافیاییGIS)، مهندسی نقشه برداری گرایش (کارتوگرافی وژئودزی) نقشه برداری هوایی و عکس برداری هوایی.
۴۸ یزد کارشناس بهبود روشها کارشناس امور اداری ۱ * * دارابودن دانشنامه لیسانس یافوق لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایش‌ها) بجز گرایش مدیریت ورزش- مهندسی صنایع ( کلیه گرایش‌ها) ، اقتصاد ( کلیه گرایش‌ها)
۴۹ یزد کارشناس هنر کارشناس امور هنری ۱ *   دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس، در یکی از رشته های تحصیلی گرافیک، هنرهای تجسمی، فیلمنامه نویسی، موسیقی
۵۰ یزد کارشناس بازرسی (منطقه ۲ و ۳) کارشناس بازرسی و نظارت ۲ *   دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس،فوق لیسانس یا  در یکی از رشته های مدیریت  –  اقتصاد- حسابداری و امور مالی-مهندسی صنایع –مهندس راه وساختمان مهندسی  عمران (عمران)-کارشناس شهرسازی – مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار
۵۱ یزد کارشناس بهداشت محیط کارشناس بهداشت ۱ * * لیسانس ، فوق لیسانس ، در یکی از رشته های بهداشت محیط،بهداشت حرفه ای،  بهداشت عمومی ، آموزش  بهداشت ،مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
۵۲ یزد کارشناس حفاظت و مرمت آثار تاریخی کارشناس حفاظت و مرمت ۱ * * لیسانس ، فوق لیسانس ، در یکی از رشته های مرمت و احیای بناها و بافتهای تاریخی و معماری  و مرمت ابنیه تاریخی – مرمت آثار فرهنگی (کلیه گرایشها)
۵۳ یزد کارشناس حمل ونقل کارشناس امور حمل و نقل ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل ونقل)- مهندسی ترافیک- مهندس حمل و نقل – مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
۵۴ یزد کارشناس ترافیک کارشناس امور حمل و نقل ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل ونقل)- مهندسی ترافیک- مهندس حمل و نقل – مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
۵۵ یزد کارشناس روابط عمومی کارشناس روابط عمومی ۲ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس ، در یکی از رشته  های تحصیلی مدیریت  امور فرهنگی ، مطالعات فرهنگی و رسانه، علوم ارتباطت اجتماعی ، علوم ارتباطات، ارتباط تصویری- مدیریت رسانه
۵۶ یزد کارشناس شهرسازی کارشناس شهرسازی ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی – ‌برنامه یزی شهری و منطقه ای – مدیریت شهری – برنامه‌ریزی منطقه ای – طراحی شهری – مهندسی شهرسازی – جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۵۷ یزد کارشناس ثبتی کارشناس حقوقی ۱ * * دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق( گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی ، حقوق جزاء و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
۵۸ یزد کارپرداز مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۵۹ یزد کارشناس تاسیسات مهندس تاسیسات ۳ *   دارابودن دانشنامه لیسانس یافوق لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی:مهندسی علمی کاربردی عمران،تأسیسات(کلیه گرایشها)،مهندسی مکانیک(تأسیسات حرارتی وبرودتی،تأسیسات)
۶۰ یزد کارشناس عمران مهندسی راه و ساختمان ۷ ۳ ۴ دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۶۱ یزد کارشناس پیگیری آرا مهندسی راه و ساختمان ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۶۲ یزد کارشناس امور مشاوران و پیمانکاران مهندسی راه و ساختمان ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۶۳ یزد کارشناس محاسب مهندسی راه و ساختمان ۲ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۶۴ یزد کارشناس امور حفاریها مهندسی راه و ساختمان ۲ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت ، گرایش سازه ، گرایش سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، عمران)- مدیریت پروژه و ساخت – طراحی محیط
۶۵ یزد آتش نشان کاردان آتش نشان ۷ *   دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، کامپیوتر، مخابرات    *دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است
۶۶ یزد آتش نشان (راننده) راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین ۳ *    دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه –  فوق دیپلم در تمام گرایش های یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد ، ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، کامپیوتر، مخابرات      *دارا بودن گواهینامه رانندگی با وسایل موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است
۶۷ یزد کارشناس زیبا سازی و بهسازی پارکها کارشناس امور باغبانی ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی کشاورزی ( کلیه گرایش‌ها) – معماری منظر_ مهندسی فضای سبز
۶۸ یزد ناظر مناطق(کارشناس) کارشناس امور باغبانی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی کشاورزی (کلیه گرایش‌ها) – معماری منظر_ مهندسی فضای سبز
۶۹ یزد کارشناس( ناظر تولیدات گیاهی) کارشناس امور باغبانی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندسی کشاورزی (کلیه گرایش‌ها) – معماری منظر_ مهندسی فضای سبز
۷۰ یزد کارشناس روابط عمومی کارشناس روابط عمومی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس ، در یکی از رشته  های تحصیلی مدیریت  امور فرهنگی ، مطالعات فرهنگی و رسانه، علوم ارتباطت اجتماعی ، علوم ارتباطات، ارتباط تصویری- مدیریت رسانه
۷۱ یزد مسئول دفتر مسئول دفتر ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت(کلیه گرایش ها) – حقوق (کلیه گرایش ها) – مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها) – مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) – مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات
۷۲ یزد بازرس کاردان امور حمل و نقل ۳ *   دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم ،‌ لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی ترافیک ، عمران (برنامه ریزی حمل ونقل ، راه وترابری)- برنامه‌ریزی و مهندسی ترابری
۷۳ یزد کارشناس برنامه ریزی حمل و نقل کارشناس امور حمل و نقل ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل ونقل)- مهندسی ترافیک- مهندس حمل و نقل – مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
۷۴ یزد کارشناس صدور پروانه (تاکسیرانی) کارشناس امور حمل و نقل ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل ونقل)- مهندسی ترافیک- مهندس حمل و نقل – مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
۷۵ یزد کارشناس درآمد حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۷۶ یزد کارشناس آزمایشگاه کارشناس آزمایشگاه ۱ *   دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس،فوق لیسانس در یکی  از رشته های تحصیلی علوم آزمایشگاهی ،‌ زیست شناسی
۷۷ یزد کارشناس بودجه و اعتبارات کارشناس برنامه ریزی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس دریکی از رشته های تحصیلی مدیریت (کلیه گرایش ها بجز مدیریت امور فرهنگی و مدیریت ورزش) – مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها) – مهندسی مالی – حسابداری
۷۸ یزد کارشناس آموزش کارشناس برنامه‌ریزی و آموزش مدیریت دولتی ۱ *   دارابودن دانشنامه لیسانس ویا فوق لیسانس دریکی ازرشته های علوم تربیتی (گرایش مدیریت آموزشی) ، مدیریت (گرایش منابع انسانی)
۷۹ یزد کارشناس بهداشت محیط کارشناس بهداشت محیط ۱ *   دارابودن مدرک تحصیلی لیسانس یافوق لیسانس دریکی ازرشته های بهداشت محیط،بهداشت حرفه ای، بهداشت عمومی
-دارابودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس دریکی ازرشته های مدیریت خدمات بهداشتی ودرمانی به شرط دارابودن لیسانس بهداشت ویایکی ازگرایشهای آن،آلودگی محیط زیست،مهندسی محیط زیست
۸۰ یزد کارشناس رایانه ، آمار و اطلاعات کارشناس تحلیل گر سیستم ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی ازرشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر(کلیه گرایش‌ها)، مهندسی فناوری اطلاعات
۸۱ یزد کارشناس ناظر منطقه یک کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۸۲ یزد کارشناس ناظر منطقه دو کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۸۳ یزد کارشناس ناظر جمع آوری و تفکیک زباله‌های بیمارستانی و خطرناک کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۸۴ یزد کارشناس امور دفن پسماند کارشناس محیط زیست ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین، مهندسی طراحی محیط زیست) – محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) – برنامه ریزی ، مدیریت و آموزش محیط زیست – طراحی محیط زیست – مهندسی عمران (گرایش محیط زیست) – مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
۸۵ یزد مسئول امور دفتر و بایگانی متصدی امور دفتری ۱   * دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها) – کامپیوتر (کلیه گرایش ها) – فناوری اطلاعات و ارتباطات – فناوری اطلاعات – مدیریت (کلیه گرایش ها)
۸۶ یزد اپراتور اتاق فرمان مسئول خدمات اداری ۱ *   دارابودن گواهینامه فوق دیپلم یا دارابودن دانشنامه لیسانس یافوق لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایش‌ها) بجز گرایش مدیریت ورزش- مهندسی صنایع ( کلیه گرایش‌ها) ، اقتصاد ( کلیه گرایش‌ها)
۸۷ یزد جمعدار اموال و انباردار مسئول خدمات مالی ۱ *   دارا بودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
۸۸ یزد مسئول دفتر مسئول دفتر ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت(کلیه گرایش ها) – حقوق (کلیه گرایش ها) – مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها) – مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) – مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات
۸۹ یزد حسابدار حسابدار ۱ * * دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۹۰ یزد کارشناس امور اداری کارشناس امور اداری ۱ * * دارابودن دانشنامه لیسانس یافوق لیسانس دریکی ازرشته های تحصیلی مدیریت ( کلیه گرایش‌ها) بجز گرایش مدیریت ورزش- مهندسی صنایع ( کلیه گرایش‌ها) ، اقتصاد ( کلیه گرایش‌ها)
۹۱ یزد کارشناس روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات کارشناس روابط عمومی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس ، در یکی از رشته  های تحصیلی مدیریت  امور فرهنگی ، مطالعات فرهنگی و رسانه، علوم ارتباطت اجتماعی ، علوم ارتباطات، ارتباط تصویری- مدیریت رسانه
۹۲ یزد کارشناس بازرسی و پاسخگویی به شکایات بازرس ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی مدیریت امور فرهنگی،‌امور اداری،‌مدیریت‌،مهندس صنایع، امور مالی و حسابداری ، علوم اجتماعی
۹۳ یزد کارشناس درآمد حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۹۴ یزد کارشناس امور مالی حسابدار ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حسابداری( کلیه گرایشها)
۹۵ یزد کارشناس حمل ونقل کارشناس امور حمل و نقل ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل ونقل)- مهندسی ترافیک- مهندس حمل و نقل – مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری
۹۶ یزد کارشناس ماشین آلات مهندس مکانیک ۱ *   دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته‌های تحصیلی مهندس مکانیک ( کلیه گرایش‌ها)، مهندس مکانیک و ساخت و تولید، مکاترونیک، مکانیک ماشین‌های کشاورزی یا مهندس مکانیک(نیروگاه)
۹۷ یزد کارشناس روابط عمومی کارشناس روابط عمومی ۱ *   دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس ، در یکی از رشته  های تحصیلی مدیریت  امور فرهنگی ، مطالعات فرهنگی و رسانه، علوم ارتباطت اجتماعی ، علوم ارتباطات، ارتباط تصویری- مدیریت رسانه

 

بخش نظردهی بسته شده است..