بمناسبت روز جهانی داوطلبان:

داوطلبان نمونه و فعال جمعیت هلال احمر مهریز تجلیل شدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت: به مناسبت روز جهانی داوطلبان از داوطلبان نمونه فعال جمعیت هلال احمر این شهرستان تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / محسن زارعیان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت : به مناسبت ۱۴ آذرماه روز جهانی داوطلبان, از داوطلبان نمونه برتر سطح شهرستان که در پروژه‌ها و برنامه های مختلف با واحد  داوطلبان جمعیت هلال احمر همکاری داشتند, تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز با تجلیل از نقش سازنده داوطلبان در عرصه های مختلف امدادرسانی به حادثه دیدگان و نیازمندان، اظهار امیدواری کرد و گفت: امید است جمعیت هلال احمر بتواند همواره از خدمات داوطلبانه و بی منت تمامی داوطلبان به صورت مستمر بهره مند شود.

زارعیان هدف از فعالیتهای داوطلبان در این جمعیت بهره مندی از توان توانمندان برای پاسخ گویی به نیاز نیازمندان عنوان کرد و افزود :برای تحقق این امر در سالهای اخیر در دو بخش شناسایی نیازمندان وجمع آوری کمک های مردمی ، ساماندهی وتوزیع آنها توسط داوطلبان گامهای مهمی درشهرستان برداشته شده است

گفتنی است در ادامه این برنامه مراسم نماز جماعت و زیارت عاشورا با حضور داوطلبین و نجاتگران در محل پایگاه امداد و نجات جاده ای زین الدین مهریز برگزار شد .

بخش نظردهی بسته شده است..