کد یک همچنان گران می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) سیم‌کارت‌های ۰۹۱۲ همراه اول که از چندی پیش سیر صعودی قیمت را دنبال می‌کردند همچنان در حال گران شدن هستند.

 

  به گفته فعالان بازار در حال حاضر قیمت سیم‌کارت‌های کد یک در بازار در کمترین رقم به دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد که البته خرید این سیم‌کارت‌ها معمولا با مبلغ کمتری صورت گرفته و از افراد این سیم‌کارت‌ها بسته به میزان رند‌ بودن با قیمت‌هایی بالغ بر دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خریداری می‌شود.

 

 

سیم‌کارت‌های کد دو هم در بازار با قیمتی بالغ بر یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسیده و رقم خرید آنها بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است البته همان‌طور که اشاره شد در مورد این سیم‌کارت‌ هم مانند سایر کدهای همراه اول بسته به میزان رند‌ بودن شماره، قیمت آنها متغیر است.

 

 

اما کدهای سه همراه اول در حال حاضر در بازار با قیمتی بالغ بر یک میلیون تومان به فروش می‌رسند و قیمت خرید آنها نیز حدود ۹۵۰ هزار تومان است.

 

 

کد چهار با قیمتی بالغ بر ۷۲۰ هزار تومان فروخته شده و خرید آن با رقمی معادل ۶۳۰ هزار تومان انجام می‌شود. سیم‌کارت‌های کد پنج همراه اول نیز قیمتی معادل ۶۰۰ تا ۶۵۰ هزار تومان دارند که در صورتی که فرد بخواهد سیم‌کارت کد پنج خود را در بازار به فروش برساند، با هزینه‌ای تقریبا ۱۰۰ هزار تومان پایین‌تر از قیمت فروش موفق به انجام این کار خواهد شد.

 

 

کدهای شش با قیمتی بالغ بر ۵۰۰ تا ۵۲۰ تومان به فروش می‌رسند و رقم خرید آنها حدود ۱۰۰ هزار تومان کمتر از این رقم است. اما کدهای هفت که کمابیش خط‌های صفر و کارنکرده آن در بازار وجود دارد در صورتی که صفر باشند رقمی بالغ بر ۷۰۰ تومان برای آنها تعیین می‌شود، اما اگر این سیم‌کارت‌ها پیش‌تر کار کرده باشند برای آنها رقمی معادل ۴۰۰ تا ۴۵۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

 

 

سیم‌کار‌های کد هشت همراه اول نیز قیمتی بالغ بر ۴۳۰ هزار تومان دارند که البته به هنگام فروش در بازار این رقم حدود ۱۰۰ هزار تومان کاهش می‌یابد، البته این رقم‌ها به شرط صفربودن سیم‌کارت است و در صورتی که این سیم‌کارت‌ها حالت کارکرده داشته باشند، قیمت آنها به حدود ۳۱۰ هزار تومان می‌رسد.

 

 

اما کد ۹ همراه اول اکنون در بازار با قیمتی بالغ بر ۳۵۰ هزار تومان به فروش رسیده و خرید آن هم با قیمتی بالغ بر ۲۷۰ هزار تومان انجام می‌شود، بنابر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت خط ۹ کارکرده در بازار کمتر وجود دارد.

 

 

کدهای صفر هم که جدید‌ترین کد همراه همراه به‌شمار می‌روند، قیمت شان از حدود ۲۱۰ هزار تومان شروع می‌شود که برای فروش این رقم حدود ۲۰ هزار تومان کمتر از قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود.

منبع: ایسنا

 

بخش نظردهی بسته شده است..