لیگ برتر والیبال:شکست خانگی آرمان اردکان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) این مسابقه در چارچوب هفته نهم دور رفت رقابت های والیبال قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور (یادواره ۲۰۰ شهید) در سالن آیت الله خاتمی اردکان برگزار شد .

در این مسابقه تیم والیبال ثامن الحجج خراسان رضوی در ست های اول ، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹ ، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۶ بر میزبان پیروز شد.
تیم والیبال آرمان ورزشی اردکان تنها در ست سوم با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ موفق به شکست حریف خود شد.
تیم آرمان اردکان هم اکنون با هشت امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی لیگ قرار دارد و در ۱۷ آذرماه در تهران مهمان سایپا خواهد بود .
در این دوره از رقابت ها ۱۲ تیم متکشل از سایپا، بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، ثامن الحجج خراسان، آلومینیوم بندرعباس، متین ورامین، کاله مازندران، بازرگانی جواهری گنبد، گوهر کویر زاهدان و آرمان اردکان حضور دارند.
در دور مقدماتی این دوره از مسابقات تیم ها در قالب یک گروه به صورت رفت و برگشت با هم مسابقه می دهند و سپس هشت تیم برتر راهی مرحله پلی آف خواهند شد.
دیدارهای مرحله پلی آف نیز در دو مرحله پیگیری می شود که در مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال سال جاری هشت تیم برتر دور مقدماتی با هم روبرو می شوند و تیم های پیروز دو مسابقه از سه دیدار به مرحله بعدی راه خواهند یافت.
در این مرحله تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم مسابقه خواهند داد تا تیم های پیروز به عنوان چهار تیم برتر به مرحله دوم پلی آف صعود کنند.
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..