گردهمایی سالیانه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) گردهمایی سالیانه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی یزد به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون وضعیت تحصیلی و تقدیر و تشویق ممتازان تحصیلی این دانشجویان برگزار شد.

 

آیت الله "محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در این مراسم با تشویق دانشجویان شاهد و ایثارگر به حضور در صحنه‌های علمی و فرهنگی جامعه، به بیاناتی از خاطرات امام پرداخت و گفت: حضرت امام(ره) در تمام عمر با برکت خود پیوسته مشوق کسب علوم نافع توسط جوانان ایران زمین بود.

وی همچنین عنوان کرد: در اکثر اعلانیه‌هایی که در دوران قبل از انقلاب از سوی حضرت امام(ره) در مبارزه با رژیم شاه تدوین می‌شد، تاکید بر خودسازی جوانان و پرداختن به علوم رایج و نافع کشور توصیه شده بود.

دکتر "محمد رضا اسلامی" رییس دانشگاه آزاد اسلامی یزد نیز گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد خود را مدیون ایثارگران و خانواده‌های شهدا می داند و ما از هیچ کوششی در ارتباط با این عزیزان دریغ نخواهیم کرد .

وی افزود: این واحد به عنوان اولین واحد دانشگاهی در کل کشور افتخار تدفین هشت شهید گمنام را در کارنامه خود دارد .

"سید حسین فرمی باف" مسئول ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی یزد با ارائه گزارشی، برگزاری کلاس‌های تقویتی، استاد مشاوره در زمینه تحصیلی، خانوادگی و انتخاب رشته، همچنین اردوهای مختلف و سایر فعالیت‌های فرهنگی را از جمله خدماتی خواند که دانشگاه به داشجویان شاهد و ایثارگر ارائه می‌کنند.

"فاضلی" معاون فرهنگی و آموزش بنیاد شهید نیز در این نشست گفت: ما برای دانشجویان تحت پوشش و جامعه هدف کلیه‌ی شهریه را پرداخت می‌کنیم و این مشروط به این است که دانشجوی شاهد و ایثارگر تمام توان خود را صرف خوب ارائه کردن دروس کند .

گفتنی است؛ در پایان از ۲۱۶ نفر دانشجوی ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی تجلیل شد.

منبع: ایسنا

 

بخش نظردهی بسته شده است..