دیدار آیت الله ناصری با اعضای جوانان هلال احمریزد

نشست جوانان با آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در راستای برگزاری سلسله نشست های جوانان با مسئولین استان ، با حضور اعضای جوانان هلال احمر هلال احمر شهرستان یزد و تعدادی از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در این نشست گفت: تعیین مبنای درست در زندگی مهم‌ترین اصل در سعادت دنیوی و آخروی انسان خواهد بود و اگر مبنای زندگی را انسان اشتباه قرار دهد تمام اهدافش بر همین مبنای نادرست استوار و در نتیجه خروجی مدنظر خود را نخواهد یافت.

آیت الله ناصری افزود: نداشتن هدف در زندگی یکی از مسائلی است که مورد غفلت است و جوامع بشری از آن غافل شده اند و به همین دلیل حیران و سرگردان شده اند.

وی اظهار داشت: هدف انسان در زندگی رسیدن به خدا و کسب بالاترین درجه بندگی پروردگار است  که با تلاش در این مسیر به کمال و عظمت خواهند رسید.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد:جوانان ما که آینده سازان این مرز و بوم هستند هم باید با داشتن هدف در زندگی مسیر تعالی و تقرب الهی را پیموده و با هوشیاری مسیر درست را انتخاب کنند.

لازم به ذکر است در پایان نماز مغرب و عشاء به امامت آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اقامه شد.

 

بخش نظردهی بسته شده است..