مسئول امور ستاد انتخابات شهرستان یزد:

نقاط قوت و ضعف شعب اخذ رأی در یزد بررسی شد

مسئول امور ستاد انتخابات شهرستان یزد از بازدید کارشناسان از شعب اخذ رأی به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)، " محمد علی جعفری " با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای مهرماه سال جاری تا کنون نقاط قوت و ضعف شعب اخذ رأی در شهرستان یزد با حضور کارشناسان انتخابات و فناوری اطلاعات مورد ارزیابی قرار گرفت.

مسئول امور ستاد انتخابات شهرستان یزد افزود: بررسی وضعیت عمومی ، نحوه ی پوشش آنتن دهی ، تجهیزات مورد نیاز شعب و دسترسی هر چه بهتر مردم به شعب از مواردی بوده است که در ارزیابی کارشناسان مدنظر قرار گرفته است.

" جعفری" اضافه کرد: استفاده از نیروهای متخصص و باتجربه در تمامی رده ها به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات از مهمترین مواردی است، که در دستور ستاد انتخابات شهرستان قرار دارد.

وی اضافه کرد: برنامه برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر اساس جدول زمانبندی ابلاغی از سوی وزارت کشور و ستاد انتخابات استان پیش می رود و به لطف خداوند مشکل خاصی در این زمینه در شهرستان یزد وجود ندارد.

مسئول امور ستاد انتخابات شهرستان یزد در پایان  با اشاره به اینکه باید از همه ظرفیت ها برای برگزاری انتخابات با کمیت و کیفیت بالا استفاده شود، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید بر برگزاری انتخاباتی قانونمند،سالم ،شفاف و با مشارکت حداکثری تاکید دارد و لازمه تحقق آن همکاری و مشارکت همه دستگاه های اجرایی می باشد.

بخش نظردهی بسته شده است..