پیکر رکن‌آبادی هنوز شناسایی نشده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) برادر غضنفر رکن‌آبادی با تکذیب خبر شناسایی پیکر برادرش، گفت: قرار بود امروز نتیجه آزمایش دی‌ ان‌ ای مشخص شود که تاکنون هیچ اعلامی از سوی رژیم سعودی نشده است.

 مرتضی رکن‌آبادی درباره پخش خبر شناسایی پیکر غضنفر رکن‌آبادی، گفت: گرچه این خبر در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است ولی خانواده رکن‌آبادی به هیچ وجه این خبر را تایید نمی‌کنند.

وی افزود: هم‌اکنون دو تن از برادران غنضفر رکن‌آبادی و دختر وی در مکه برای انجام آزمایش‌های دی ان ای و دریافت نتایج آن حاضر هستند و طبق آخرین تماس ما با مکه هنوز هیچ اثری از برادرمان یافت نشده است.

برادر غضنفر رکن‌آبادی گفت: برخی از اعضای خانواده ما چهارشنبه هفته قبل برای نمونه‌گیری دی‌ان‌ای به مکه رفتند و پنجشنبه آزمایش‌ها انجام شد و دولت سعودی قصد داشت اعلام نتایج را به دو هفته دیگر موکول کند در صورتیکه آزمایش دی‌ان‌ای اصلا زمانبر نیست.

وی ادامه داد: با تلاش‌هایی که کردیم قرار شد تا دوشنبه جواب بدهند که روز گذشته به بهانه خراب بودن دستگاه گفتند نتیجه را امروز اعلام می‌کنند که هنوز هیچ خبری از اعلام نتیجه آزمایش دی‌ان‌ای نیست.

فارس

 

بخش نظردهی بسته شده است..