"همایش یک روزه فناوری نانو "

همایش یک روزه فناوری نانو در دانشگاه آزاد اسلامی یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)انجمن علمی نانوتکنولوژی با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار می‌نمایند.

دکتر نوید نصیری‌زاده دبیر انجمن علمی نانو تکنولوژی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: با توجه به برگزاری دومین هفته استانی فناوری نانو که با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، استانداری یزد و تعدادی از موسسات آموزش عالی، ارگان‌ها و سازمان‌های استان یزد برگزار می‌گردد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد میزبانی از این رویداد مهم را با برگزاری همایش یک روزه فناوری نانو بر عهده دارد.

نصیری زاده افزود : این همایش یک روزه با هدف آموزش و ترویج این فناوری نوین صورت می‌پذیرد.

وی ادامه داد: در این همایش علاوه بر مباحث حمایت‌های تشویقی ستاد از پایان‌نامه‌ها و مقالات دانشجویی در خصوص تجربه‌های موفق و ناموفق شرکت‌های حوزه فناوری نانو بحث و تبادل نظر صورت خواهد گرفت.

دبیر انجمن علمی نانو تکنولوژی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت :  به این وسیله از کلیه مسئولین محترم استان، اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی و همچنین صاحبین صنعت و شرکت‌های فناور در استان جهت شرکت در این همایش یک روزه دعوت به عمل می‌آید.

لازم به ذکر است : همایش یک روزه فناوری نانو ۴ آذرماه از ساعت ۸:۳۰  الی ۱۱:۳۰ در سالن آمفی تئاتر دکتر سلطانی و از ساعت ۱۴ الی ۱۷ عصرکارگاه آموزشی نانو مواد و کاربرد آن ها در علوم مختلف ، در سالن کنفرانس دکتر طاهری این واحد دانشگاهی یزد برگزار می شود.

 

 

بخش نظردهی بسته شده است..