آغاز “طرح کتاب درمانی”در یزد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) "طرح کتاب درمانی" ویژه مددجویان کانون اصلاح و تربیت استان یزد در هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با همکاری واحد فرهنگی کانون اصلاح وتربیت یزد طرح کتاب درمانی ویژه مددجویان یزدی را برگزار کرد.

در این طرح که در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین مددجویان و همزمان با هفته کتاب در سراسر کشور اجراشده است تعداد ۱۰۰ جلد کتاب در رده جوانان ونوجوانان از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  به مددجویان این مرکز اهداء شد.

رییس اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور به ویژه بین نوجوانان و جوانان،طرح کتاب درمانی را به عنوان یکی از طرحهای کلیدی و مؤثردر رشد علمی کشور برشمرد.

وی همچنین عنوان کرد:فردی که کتابی را مطالعه می کند و آن را در اختیار افراد دیگر قرار می دهد، زمینه ساز تعالی دانایی و رشد سواد اطرافیان را فراهم کرده است و با توجه به اینکه مددجویان کانون اصلاح وتربیت دارای سنی کمی هستند توجه به این مهم می تواند در بین این قشر از جامعه نهادینه شود.

بخش نظردهی بسته شده است..