رونمایی۲۸جلد کتاب ترجمه شده جوان مهریزی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) از ۲۸ جلد کتاب ترجمه شده توسط یک جوان مهریزی با حضور فرماندار و مسئولان این شهرستان رونمایی شد .

فرماندار مهریز در این آیین گفت: حضور جوانان در عرصه فرهنگ مکتوب از برکات انقلاب اسلامی است .

سید محمد رستگاری افزود: معرفی و تشویق جوانان فعال در حوزه نشر و کتاب از برنامه های مهم فرهنگی است که باید همواره با آن عنایت خاص داشت .
علی معتمدی دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی و ارشد جامعه شناسی تا کنون ۲۸ جلد کتاب در زمینه های مختلف علمی و ادبی به چاپ رسانده است.
در این آیین فرماندار شهرستان مهریز با اهدای لوح تقدیر و هدیه از این جوان مهریزی تجلیل کرد و بر تداوم اینگونه فعالیت ها به عنوان یک امر مهم تاکید کرد .
دوازده ستون، چهار فصل زندگی، فرزانگی، قاتل شما کیست؟ قاتل شما چیست؟ درس هایی درباره ی زندگی، راز، مدیریت پروژه به زبان آدمیزاد، پنج اثر از رندی گیج ،احتیاط در ریسک کردن است و هزار و یک نکته که هر مادری باید بداند از جمله کتاب های ترجمه شده جوان مهریزی است .
همچنین از دیگر آثار وی می توان به هزار و یک نکته که هر جوانی باید بداند ،هزار و یک نکته که هر پشت کنکوری باید بداند، هفت عادت بازاریابان شبکه ای مؤثر، الفبای بازاریابی شبکه ای و غیره اشاره کرد .
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..