برگزاری نمایشگاه کتاب در یزد و مهریز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) نمایشگاه کتاب یزد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی افتتاح شد.
به گزارش ایسنا در این نمایشگاه که تا ۱۵‌آذر‌ماه، صبح و عصر در محل حسینه ثارالله(ع) یزد دایر است، بیش از۳ هزار عنوان کتاب در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است. نمایشگاه کتاب یزد که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان یزد برپا شده است، کتاب‌های عرضه را با ۴۰‌در صد تخفیف عرضه می‌کند. این نمایشگاه شامل کتاب‌های مذهبی، تاریخی، ادبیات، کودک و نوجوان و کتب کمک درسی است. همچنین نمایشگاه بزرگ کتاب دوشنبه شب در شهرستان مهریز گشایش یافت.
به گزارش ایرنا، این نمایشگاه با ۳۰۰‌عنوان کتاب در موضوع‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و افزون بر ۵ هزار جلد در مسجد براستین مهریز برپا شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز گفت: در این نمایشگاه انواع کتب بر حسب نیاز اقشار مختلف مردم و بخصوص جوانان با تخفیف ۳۰ درصد به عموم علاقمندان به کتاب و کتابخوانی عرضه خواهد شد.
«سید رضا آقایی» در افتتاح این نمایشگاه افزود: برپایی نمایشگاه‌های کتاب و عرضه مناسب آن در طول سال نقش مهمی در فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد.
همچنین فرماندار مهریز گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان مهریز با برپایی این نمایشگاه‌ها با همکاری مردم و فعالان فرهنگی در تامین نیاز مخاطبان تلاش می‌کند.
«سید محمد رستگاری» با اشاره به برپایی نمایشگاه در مسجد افزود: همیشه مساجد ما برای ترویج فرهنگ اسلامی و در تمامی عرصه‌های فرهنگی پیشتاز بوده و هستند و مساجد می‌توانند در گسترش فرهنگ مطالعه نقش مهم و حیاتی داشته باشند.

بخش نظردهی بسته شده است..