فرماندار یزد:

نیروی انتظامی منشأ آرامش و امنیت در جامعه است

فرماندار یزد گفت: نیروی انتظامی منشأ آرامش و امنیت در جامعه است که امیدواریم با همراهی و پشتیبانی این عزیزان بتوانیم موجبات ترقی و پیشرفت استان و شهرستان را فراهم آوریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)، مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان یزد با حضور فرماندار، فرمانده انتظامی استان، دادستان عمومی و انقلاب یزد و جمعی از مسئولین و فرماندهان انتظامی برگزار شد.

" محمود شاکری شمسی " در این جلسه با بیان حدیث " النعمتان مجهولتان، الصحه و الامان " اظهار داشت: نعمت سلامتی و امنیت به عنوان دو نعمتی است که برای مردم مجهول خواهد بود، تا زمانی که آنرا از دست دهند.

فرماندار یزد افزود: در حال حاضر متأسفانه برخی از کشورهای منطقه با ناامنی های مختلفی روبرو هستند ولی ایران اسلامی با تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، به برکت خون شهیدان گرانقدر و جانفشانی و رشادت های نیروی های نظامی و انتظامی به عنوان تنها کشوری است که در این منطقه از امنیت کامل برخوردار است.

وی اضافه کرد: با توجه به ایستادگی ملت قهرمان ایران در هشت سال دفاع مقدس امروز هیچ کشوری به خود اجازه نخواهد داد که کوچکترین حرکتی را بر ضد امنیت این کشور انجام دهد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان یزد با بیان اینکه مردم باید پاسدار و قدردان این خدمات باشند تصریح کرد: در حال حاضر باید مردم و مسئولین ذیربط باید هوشمندانه تر از گذشته به مقوله امنیت بپردازند و تمام تلاش خود را در راستای ارتقاء ضریب امنیتی این مرز و بوم به کار گیرند.

" شاکری شمسی " با تقدیر از تلاشهای سرهنگ " یوسف سپهوند " در مدت تصدی سمت فرماندهی انتظامی شهرستان اظهار داشت: در این مدت تمام اقدامات براساس همدلی، همراهی و تعامل بوده است و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته توانستیم بیشتر تهدیدات را شناسایی و حل و فصل نماییم که بدون تردید در دوره فرماندهی سرهنگ " منوچهر نصیری " نیز ادامه خواهد داشت.

فرماندار یزد در پایان خاطرنشان کرد: اگر امروز همگان به امنیت بالای یزد اشاره می کنند، قطعاً این موفقیت و افتخار مرهون تلاش شبانه روزی نیروهایی است، که به صورت پیدا و پنهان بدون کمترین توقعی در این مسیر گام بر می دارند.

در این مراسم از زحمات قریب به چهار ساله سرهنگ " یوسف سپهوند " تقدیر و سرهنگ " منوچهر نصیری " به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان یزد معرفی شود.

بخش نظردهی بسته شده است..