کشف هفت تن مواد مخدر در یزد

no-thumbs

فرمانده انتظامی استان یزد ضمن با اشاره به عملیات‌های مختلف ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این استان ، گفت: کشف هفت تن موادمخدر کمتر از یک ماه و ضربه زدن به عوامل اصلی باندهای بزرگ وارد کننده موادافیونی، کاری سخت، دشوار و بی‌نظیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) ،سردار "ایرج کاکاوند" در مراسم صبحگاه پلیس این استان ضمن اشاره به عملکرد ماموران پلیس استان یزد در راستای برقراری امنیت مطلوب، خاطرنشان کرد: با اقدامات خاص و پیشگیرانه، شاهد امنیتی مطلوب در سطح استان هستیم.

وی ضمن اشاره به عملیات های مختلف پلیس مبارزه با موادمخدر این استان و کشف هفت تن انواع موادمخدر کمتر از یک ماه، افزود: کشف هفت تن موادمخدر کمتر از یک ماه و همچنین ضربه زدن به عوامل اصلی قاچاق موادمخدر کاری سخت، دشوار و بی نظیر بود که با تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی های منسجم ماموران پلیس استان یزد انجام شد.

این مقام انتظامی استان با بیان این که در حوزه پیشگیری از جرایم نیز وضعیت مطلوبی را شاهد هستیم، گفت: فعالیت ماموران پلیس استان یزد در راستای پیشگیری از جرایم، باعث شده که وضعیت امنیتی پایداری را در خصوص کنترل جرایمی که بیشترین فراوانی را داشته است به دست آوریم.

سردار کاکاوند اضافه کرد: در بحث تصادفات درون شهری و به ویژه تصادفات جرحی، در ماه گذشته کاهش ۲۷ درصدی را داشته‌ایم که این امر مساوی است با کاهش ۹۰ فقره تصادف جرحی در مدت یک ماه و این موضوع خوب و قابل قبول است.

وی امنیت پایدار استان را باعث ارتقاء احساس امنیت و رضایت­مندی شهروندان برشمرد و ادامه داد: برخورد با هنجارشکنان اجتماعی از دیگر اقدامات مطلوبی بوده که توسط رده های پلیسی استان یزد در سالجاری انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد در پایان با اشاره به بافت تاریخی و فرهنگی استان یزد، تصریح کرد: امیدواریم با تلاش همه­ی نیروهای پلیس و همچنین همکاری و هم‌پوشانی دستگاه های برون سازمانی دخیل در امر امنیت، شاهد امنیتی پایدار و در خور شان مردم دارالعباده استان یزد باشیم.

ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..