افزایش ساعت کاری مراکز پلیس + ۱۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه با اشاره به در پیش رو بودن ایام اربعین حسینی از اضافه شدن ساعت کاری مراکز پلیس +۱۰ و دفاتر صدور گذرنامه و همچنین افزایش ۷۰ درصدی صدور گذرنامه نسبت به سال قبل خبر داد.


محمد بابایی  با اشاره به تمهیدات پلیس گذرنامه در مدت زمان باقی‌مانده تا اربعین حسینی در تشریح این تمهیدات اظهار داشت: با توجه به در پیش رو بودن ایام اربعین حسینی و تقاضای سفر بسیاری از هم‌وطنانمان برای شرکت در این مراسم در کشور عراق، از صبح امروز ساعات کاری مراکز پلیس + ۱۰ و دفاتر صدور گذرنامه اضافه شد.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ادامه داد: در برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد ساعات کاری مراکز پلیس +۱۰ تا ساعت ۱۸:۳۰ ادامه یابد و این مراکز هر روز از ساعت ۷:۳۰ صبح خدمت‌رسانی خود را به هموطنان آغاز خواهند کرد.

وی افزود:‌ در روزهای تعطیل نیز مراکز پلیس +۱۰ تا اربعین خدمت‌رسانی خود را تا ساعت ۱۴ انجام خواهند داد.

بابایی گفت: علاوه بر این موارد، مراکز صدور گذرنامه نیز تا ساعت ۲۱ باز بوده و پذیرایی زائران اربعین خواهند بود.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه در پایان با اشاره به استقبال بسیار خوب هموطنانمان برای اخذ گذرنامه با توجه به تاکید مقامات مسئول مبنی بر عدم مجوز خروج از کشور بدون دارا بودن گذرنامه و روادید معتبر اظهار داشت: با توجه به این موارد، امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل،‌ شاهد افزایش ۷۰ درصدی صدور گذرنامه بودیم.

منبع: تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..