توقف تیم فوتبال فولاد یزد مقابل مس کرمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) تیم فوتبال فولاد یزد با کسب نتیجه مساوی بدون گل عصر روز دوشنبه در مقابل مس کرمان متوقف شد.

این مسابقه در چارچوب هفته چهاردهم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور(جام آزادگان) در استادیوم شهید نصیری یزد برگزار شد .

در این مسابقه دو تیم برای پیروزی حملات زیادی را روی دروازه های هم بوجود آوردند که نتیجه ای در بر نداشت و در پایان هر تیم یک امتیاز کسب کردند .
تیم فوتبال فولاد یزد هم اکنون با ۱۲ امتیاز در مکان هیجدهم رقابت ها قرار دارد .
این تیم در هفته شانزدهم در روز دوشنبه ۲۵ آبان ماه از ساعت ۱۴ و ۳۰ در اردبیل مهمان تیم شهرداری این شهر خواهد بود .
* سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان این دیدار گفت: در برابر تیم فولاد یزد بسیار ضعیف ظاهر شدیم و امتیازهای مسابقه را از دست دادیم .
وینگوبگوویچ افزود: تیم مس کرمان در فصل جاری لیگ آزادگان در این مسابقه ضعیف ترین نتیجه را در ۱۴ دیدار گذاشته خود به نمایش گذاشت .
وی ادامه داد: متاسفانه بازیکنان ما و بخصوص مهاجمان تیم مس بسیار بد بازی کردند و من به هیچ وچه از نحوه بازی آنها در این دیدار حساس راضی نیستم .
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان اظهار داشت: تیم ما در خط حمله ضعیف است و برای اینکه از رقبای بالای جدول عقب نمانیم، به دنبال ترمیم این پست هستیم، تا نیم فصل با همین وضعیت ادامه می دهیم ولی بعد از پایان با جذب نفرات مناسب در خط حمله، به دنبال ارتقا در جدول مسابقه ها هستیم .
سرمربی تیم فولاد یزد نیز در پایان این بازی گفت: تیم مس کرمان در این دیدار با وجود هزینه بالا و بازیکنان مطرح حرفی برای گفتن نداشت و نفرات ما بر بازی مسلط بودند .
رضا شیردل افزود: مشکل های تیم فولاد یزد همچنان باقی است و برای حضور جدی تیم در ادامه مسابقه ها به حمایت و همراهی مسئولان نیازمندیم .
از هفته چهاردهم لیگ آزادگان تیم های فولاد یزد و مس کرمان به نتیجه مساوی بدون گل دست یافتند .
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..