آمار فروش فیلم‌های در حال اکران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز «شاهزاد‌ی روم» تنها فیلم انیمیشن در حال اکران سینماست که پس از دو روز نمایش در ۱۰ سینمای تهران ۲۱ میلیون تومان فروش داشته است.


 غلامرضا فرجی – مدیر پخش حوزه هنری – دراین‌باره گفت: انیمیشن «شاهزاده روم» نوشته و ساخته‌ی هادی محمدیان، در حال حاضر تنها در ۱۰ سالن تهران اکران شده است،‌ اما با توجه به درخواست‌های متعدد از سوی سینماهای شهرستان و استقبال مردم از این فیلم، اکران سراسری آن از شنبه (۱۶ آبان‌ ماه) آغاز خواهد شد.

همچنین امیر قطبی مدیر پخش فیلمیران اعلام کرد: فیلم «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» ساخته‌ی وحید جلیلوند تا شب گذشته (پنجشنبه ۱۴ آبان) پس از ۹ روز اکران، ۱۸۵ میلیون تومان فروش داشته که ۱۶۵ میلیون تومان آن مربوط به تهران است.

به گفته‌ی وی تنها سه روز از آغاز اکران این فیلم در شهرستان‌های دیگر می‌گذرد و در این مدت ۲۰ میلیون تومان فروش داشته است.

این فیلم که نیکی کریمی، امیر آقایی، شاهرخ فروتنیان و برزو ارجمند از بازیگران آن هستند، از پنجم آبان در تهران اکران شده و در حال حاضر در ۱۸ سینمای تهران و ۲۰ سینمای شهرهای دیگر نمایش داده می‌شود.

علی شعبانی مدیر پخش باران فیلم، نیز درباره‌ی فروش فیلم «پدر آن دیگری» به ایسنا گفت: این فیلم با در اختیار داشتن ۲۴ سینما در تهران، تا شب گذشته (۱۴ آبان‌ماه) ۱۳۰ میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته‌ی این پخش‌کننده اکران این فیلم از دیروز در دیگر شهرستان‌های کشور نیز آغاز شده است.

در فیلم جدید یدالله صمدی، حسین یاری، هنگامه قاضیانی، فریده سپاه منصور، مریم سعادت، شمسی فضل‌اللهی، اکبر عبدی و جمشید مشایخی بازی می کنند.

محسن صادقی، مدیر پخش جبرئیل فیلم که پخش «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» را بر عهده دارد هم اظهار کرد: این فیلم در مدت اکران خود با در اختیار داشتن ۱۰ سالن در تهران ۸۵ میلیون تومان فروش داشته است و اکران شهرستان‌های این فیلم به تازگی با نمایش این فیلم در مشهد و رشت آغاز شده است.

«عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» دومین ساخته شهرام مسلخی است که سروش صحت، پوریا پورسرخ و لعیا زنگنه بازیگران اصلی آن هستند.

«۳۶۰ درجه» به کارگردانی سام قریبیان و تهیه‌کنندگی فرامرز قریبیان نیز فیلم دیگری است که از هشتم آبان در چرخه‌ی اکران است و تا کنون توانسته به فروشی معادل ۴۱۰ میلیون تومان دست یابد.

به گفته‌ی حبیب اسماعیلی، مدیر شرکت پخش فیلمسازان مولود، اکران این فیلم حدود یک هفته پیش در شهرهای دیگر هم آغاز شده است و در حال حاضر در ۱۵ سینمای شهرستان‌ها نمایش داده می‌شود.

در این فیلم معمایی میلاد کی‌مرام، امیر آقایی، ناصر آقایی، حبیب اسماعیلی، پریناز ایزدیار، میترا حجار، رضا رویگری، بهاره رهنما، حسین سلیمانی، سام قریبیان، احسان کرمی و بابک کریمی نقش‌آفرینی می‌کنند.

خبرنگار ایسنا پیگیر آمار فروش فیلم‌های «ماهی سیاه کوچولو» و «ارغوان» نیز هست.

منبع: ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..