واژه «نفوذی» دکانی برای دلواپسان در این مقطع

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) اکبر ترکان گفت: مخالفان و دلواپسان دولت و رئیس‌جمهوری همچنان در فضای انتخابات سال ۹۲ مانده‌اند و از این فضا خارج نمی‌شوند.

اکبر ترکان مشاور رئیس‌جمهوری، در گفت‌وگو با  آنا، درباره واژه «نفوذ» و تذکر رئیس‌جمهوری مبنی بر اینکه برخی با این واژه بازی می‌کنند، اظهار کرد: مواردی که آقای دکتر روحانی مطرح کردند کافی است ولی به نظر من، برخی از این افرادی که از واژه نفوذی استفاده می‌کنند مبنا و منطقی درباره حرف‌هایشان ندارند.
وی ادامه داد: این افرادی که از سناریوهای خاصی استفاده می‌کنند، مسیر ملت ایران و دولت را متوقف نمی‌کنند و حتی همین افراد نمی‌دانند دنبال چه چیزی هستند. این افراد مخالف دولت هستند و هرجا زمان داشته باشند مخالفتشان را بروز می‌‌دهند و حتی اگر سوژه‌ای پیدا نکنند، آن را می‌سازنند.
ترکان تصریح کرد: انتخابات سال ۹۲ تمام شد و آقای دکتر روحانی حالا رئیس‌جمهوری این کشور است و با اعتدال و اقتدار کشور را اداره می‌کند. ولی یک عده هستند که همچنان در فضای رقابتی آن زمان مانده‌اند.
او افزود: فضای سیاسی کشورهای دیگر جهان به این شکل نیست و وقتی انتخابات تمام شود، فضای رقابت را به انتخابات دوره بعد موکول می‌کنند. متأسفانه اما در کشور ما همچنان این فضا را مشاهده می‌کنیم و مخالفیا دکتر روحانی همچنان مسیر خود را طی می‌کنند. ولی دولت مصمم‌تر از قبل مسیر خودش را ادامه می‌دهد.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: این افرادی که از همه فرصت‌های خود علیه دولت استفاده می‌کنند، موفق نمی‌شوند. این‌ها بازماندگان انتخابات هستند. دولت راه خود را بدون اینکه تمرکزی به این رفتارها و صحبت‌ها داشته باشد ادامه می‌دهد.
وی درباره برخورد امنیتی و انتظامی با مسئله نفوذ تاکید کرد: این موضوع هم می‌گذرد.
ترکان با بیان اینکه دولت در مسیری جلو می‌رود که در این مسیر خیلی از اقدامات از جمله رفع تحریم‌های ظالمانه و دیپلماسی موفق در دنیا انجام شده است، گفت: استفاده افراطیون و دلواپسان از واژه نفوذی مقطعی است و آنها در زمان انتخابات دکان و سوژه جدیدی خواهد داشت.
مشاور رئیس‌جمهوری تصریح کرد: به نظر من، دولت باید مسیر اعتدال و اقتدار را محکم‌تر از قبل طی کند.

بخش نظردهی بسته شده است..