دستگیری سارقان مسلح طلا فروشی

no-thumbs

سه عضو باند سرقت مسلحانه سرقت از طلافروشی نگار مشهد که در جریان سرقت مرد طلا فروش را به قتل رسانده بودند با تلاش 48 ساعته تیم جنایی پلیس آگاهی مشهد شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)  ساعت ۱۰ و ۴۶ دقیقه چهارشنبه  دستبرد به طلافروشی در خیابان مفتح، ۳۰ متری طلاب مشهد به پلیس گزارش شد. درپی این گزارش، تیمی از ماموران خود را به محل سرقت رسانده و متوجه شدند در جریان این سرقت مرد طلافروش با ضربه چاقو به قتل رسیده است.


با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در محل، تحقیقات برای رازگشایی از سرقت مرگبار آغاز شد. در بررسی‌های اولیه مشخص شد، مرد طلافروش مجید ۳۴ ساله بوده که ضربه چاقو به سینه‌اش اصابت کرده بود.

اهالی نیز در تحقیقات به دو مرد اشاره کردند که ساعتی قبل از قتل مقابل طلافروشی پرسه می‌زدند. به دلیل این که آنها به صورت خود ماسک آلودگی هوا زده بودند، اهالی موفق به چهره‌نگاری آنها نشدند.

با بازبینی فیلم های دوربین مداربسته مغازه مشخص شد دو مرد جوان یک ساعت قبل جنایت وارد مغازه شده و با مرد طلا فروش صحبت کردند. آنها که ماسک به صورتشان زده بودند با انتخاب یک حلقه از مغازه خارج و بعد از ۶ دقیقه دوباره بازگشتند دو پسر سارق این بار با در آوردن دو اسلحه وسنچستر و کلت مرد طلا فروش را تهدید کردند اما او در مقابل خواسته سارقان مقاومت کرده و سارقان نیز پس از مجروح کردن او با سرقت دو کیلو طلا سوار بر خودرو پرایدی از محل فرار کردند.
 
در حالیکه تحقیقات برای شناسایی عاملان سرقت مسلحانه و قتل صاحب  طلافروشی نگار از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد آغاز شده بود. سرانجام پس از ۴۸ ساعت عملیات ویژه از کارآگاهان تیم مقابله  با جرایم جنایی پلیس آگاهی مشهد سه متهم سرقت از طلا فروشی در مخفیگاهشان در این شهر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،سردار بهمن امیری مقدم رییس پلیس خراسان رضوی در مورد عملیات پیچیده شناسایی و دستگیری سارقان مسلح به باشگاه خبرنگاران گفت: با شناسایی مخقیگاه متهمان در کمتر از ۴۸ ساعت آنها در یک عملیات ویژه دستگیر شده و از مخفیگاهشان مقادیری از طلاهای مسروقه به همراه دو اسلحه کلت و وینچستر کشف شد.

وی ادامه داد: در بازجویی های اولیه مشخص شد دو متهم  دستگیر شده  همان سارقانی هستند که در صحنه سرقت و قتل مرد طلا فروش حضور دارند.

بخش نظردهی بسته شده است..