تعاونی‌های فعال و غیرفعال یزد شناسایی شدند

no-thumbs

معاون تعاون روستایی استان یزد با اشاره به اینکه اعتبارات تعاون روستایی بهاباد نیازمند بازنگری است، گفت: تعاونی‌های فعال و غیر فعال استان یزد شناسایی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) سیدحسن بزاززاده  در بازدید از طرح‌های تعاون روستایی شهرستان بهاباد، به حمایت ویژه از تعاون روستایی شهرستان بهاباد و تجهیز این تعاونی اشاره کرد و اظهار داشت: اولویت برنامه‌های سازمان تعاون روستایی استان، شهرستان بهاباد است.

وی با بیان اینکه اعتبارات تعاون روستایی شهرستان بهاباد از شهرستان بافق جدا شده، خواستار بازنگری و افزایش اعتبارات شهرستان بهاباد شد.

معاون سازمان تعاون روستایی استان یزد با اشاره به شناسایی تعاونی‌های فعال و غیر فعال در سطح استان یزد اظهار داشت: از تعاونی‌هایی که فعال هستند حمایت‌های لازم را بیش از پیش انجام می‌دهیم.

بزاز زاده، با تأکید بر فعال‌شدن تعاونی‌های غیر فعال تصریح کرد: تعاونی‌ها در رونق اشتغال و افزایش تولید نقش بسزایی دارند و در این راستا از هرگونه اقدامی جهت فعال شدن این تعاونی‌ها حمایت می‌کنیم.

مشکلات نمایندگی تعاون روستایی بهاباد، ساماندهی و بهبود وضعیت شرکت‌ها و تشکل‌های تحت نظارت تعاون روستایی شهرستان، تشکیل کارگروه جهت برندسازی محصولات کشاورزی و دامی شهرستان به‌ویژه زعفران و پسته، احداث کشتارگاه طیور، احداث گلخانه در بخش آسفیچ و برگزاری دوره‌های آموزشی کارآفرینی برای روستائیان و کشاورزان از مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

منبع: تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..