وقوع سونامی بیماری‌های قلبی و عروقی

no-thumbs

رئیس سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر کشور در دیدار با استاندار قزوین گفت: در کشور سونامی بیماری‌های قلبی و عروقی در حال وقوع است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) فرحناز رافع در دیدار با مرتضی روزبه استاندار قزوین اظهار کرد: در حال حاضر در کشور سونامی بیماری‎های قلبی و عروقی در حال وقوع است که تعداد مرگ و میر آن از کشته شدگان تصادفات جاده‌ای و حتی شهدای جنگ تحمیلی هم بیشتر است.

 
وی افزود: برنامه‌ای در آینده نزدیک به نام سفرنامه سلامت در استان قزوین اجرا خواهد شد که هدف از آن تغییر در نوع نگاه مردم به سبک زندگی‌شان است.
 
رئیس سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر کشور تصریح کرد: سفرنامه سلامت شامل پیگیری و اجرای یکسری برنامه‌های فرهنگی شامل چادرهای سلامت، تونل سلامت و خدمات سلامت محور است که به مردم ارائه خواهد شد.
 
رافع ادامه داد: این برنامه‌ها به صورت رایگان در قالب برنامه‌های شاد توسط مشاوران تغذیه، پزشکان متخصص و روحانیون اجرایی می‌شود.
 
وی اضافه کرد: از دیگر برنامه‌های این سفرنامه ویزیت رایگان، سیستم ارجاع بیمار به بیمارستان‌های پایتخت است که بدون هیچ گونه هزینه‌ای و به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
 
رئیس سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر کشور با اعلام اینکه در طی این مراسم برنامه باران مهربانی که جهت مشارکت‌های مردمی و کمک‌های خیران است نیز برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این برنامه به کمک و یاری مسئولان خانه سلامت و امید در استان راه‌اندازی و عملیاتی خواهد شد.
منبع: ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..