تاکید فرماندار تفت بر رصد برگزاری انتخابات

no-thumbs

فرماندار تفت با تاکید بر رصد کامل نیازها و امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات گفت: با توجه به پراکندگی جغرافیایی و روستاهای متعدد در این شهرستان، لازم است همه امکانات برای برگزاری انتخابات شایسته در این خطه فراهم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) محمود زارع رشکوییه در نشست ستاد برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری شهرستان تفت افزود : انتخابات نماد همبستگی، وحدت و اتحاد ملی و اسلامی مردم رشید ایران و از عظیم ترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی است.
وی انتخابات هفتم اسفند ماه را همچون سایر انتخابات رویدادی حساس و تاثیرگذار در تعیین سرنوشت کشور دانست و اظهار کرد: هدف دولت و همه دوستداران انقلاب اسلامی برگزاری انتخاباتی حماسی، شکوهمند، قانونمند و سالم است و امیدواریم با مشارکت آحاد مردم حماسه سیاسی دیگری در تاریخ پرتلالو جمهوری اسلامی رقم خورد.
این مسئول با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حق الناس بودن رای مردم خاطرنشان کرد: صیانت از آرای مردم و برگزاری قانونمند و سالم انتخابات، نصب العین همه عوامل برگزاری انتخابات خواهد بود و همه تلاش خود را در این خصوص بکار خواهیم گرفت.
زارع رشکوییه با تاکید بر اطلاع دقیق و جامع عوامل برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه در شهرستان تفت بر مر قانون انتخابات اضافه کرد : عوامل برگزاری انتخابات باید در نهایت بی طرفی و با آگاهی کامل از قانون، زمینه حضور باشکوه و حماسی آحاد مردم را در انتخابات فراهم کنند.
در این نشست دیگر اعضای ستاد برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری شهرستان تفت نیز به بیان دیدگاههای خود در بخش های مختلف انتخابات پرداختند و تصمیم های لازم اتخاذ شد.

منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..