معاون برنامه ریزی،‌ اداری و مالی فرماندار یزد عنوان کرد؛

توجه داشتن به ظرفیت های چشم انداز توسعه شهرستان یزد

معاون برنامه ریزی،‌ اداری و مالی فرماندار یزد در گفتگو با روابط عمومی فرمانداری یزد گفت: از ابتدای سال جاری اهداف و رویکردهای سند چشم انداز شهرستان بر مبنای ظرفیت ها و محدودیت های یزد تدوین شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)، " افسانه شهابی پور" مشارکت دستگاه ها و ادارات دولتی و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در اجرایی نمودن سند چشم انداز توسعه شهرستان را مهم عنوان کرد و افزود: برنامه ها و طرح های ادارات و نهادهای شهرستان براساس رویکردهایی که بر مبنای ظرفیت ها و محدودیت های شهرستان تعریف شده است، باشد.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرماندار یزد با اشاره به تهیه و تدوین سند توسعه و چشم انداز شهرستان یزد در سال های گذشته و ضرورت عملیاتی ساختن آن تصریح کرد: اهداف سند توسعه و چشم انداز شهرستان یزد باید براساس اهداف کلان دولت تدبیر و امید و مجموعه مدیریت استان باشد.

" شهابی پور " در پایان با تأکید بر استفاده از خردجمعی و بهره مندی از نظرات کارشناسان و متخصصین خاطرنشان کرد: برای اجرایی نمودن اهداف سند چشم انداز توسعه شهرستان یزد از نخبگان دانشگاهی، کارشناسان حوزه های مختلف و افراد مجرب دربخش های مختلف کمک گیری خواهد شد.

بخش نظردهی بسته شده است..