تاخیرها در یزد ادامه دارد:

پرواز یزد به نجف با ۸ ساعت تاخیر انجام شد/توجیه عجیب برای تاخیر!

پرواز یزد به نجف که طبق برنامه می بایست ساعت 15.25 دقیقه یکشنبه شب انجام شود با 8 ساعت تاخیر انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) مدیرکل فروگاههای استان یزد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت اصلی این تاخیر را پایان یافتن زمان کاری گروه خلبانی و رسیدن تیم جدید از تهران اعلام کرد و گفت : گروه خلبانی جدید ساعت ۲۱ وارد یزد شدند و پرواز طبق برنامه ساعت ۲۲.۴۵ باید انجام شود.
سعدالله وطنخواه افزود : ساعت این پرواز ۱۵.۲۵ دقیقه بود که ابتدا تغییر یک ساعت و نیمه در برنامه اعلام شد که می بایست این هواپیما از بغداد به یزد بیاید.
وی ادامه داد : سپس هواپیمایی که قرار بود ساعت ۱۸.۱۵ دقیقه وارد فرودگاه یزد شود با یک ساعت تاخیر در فرودگاه یزد به زمین نشست .
این مسئول تاکید کرد : هواپیمای حامل زائران یزدی با حدود چهار ساعت (۱۵.۲۵ تا ۱۹.۱۵ ) تاخیر از بغداد وارد فرودگاه شهید صدوقی یزد شد.
بر اساس اعلام اطلاعات پرواز فرودگاه شهید صدوقی یزد این هواپیما ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه یزد را به مقصد نجف ترک کرد.
هشت شرکت هواپیمایی داخلی و یک شرکت هوایی خارجی در فرودگاه یزد برنامه پرواز روزانه دارند و هفته ای ۱۲۰ نشست و برخاست هفتگی در فرودگاه شهید آیت الله صدوقی یزد صورت می گیرد.
فرودگاه شهید آیت الله صدوقی یزد با ۱۲۳۰ متر ارتفاع از سطح دریا در اراضی مسطحی به مساحت ۵۷۵ هکتار در غرب شهر یزد واقع است و حدود ۱۰ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد.

بخش نظردهی بسته شده است..