دستگیری قاتل دختر بچه های زیبا

no-thumbs

باشگاه خبرنگاران جوان: دختری که در صندلی عقب ماشین به همراه پدر و مادرش، جاده سفر را سپری می‌کرد، توسط مردی که با خودروی تویوتا در حال عبور بود، به قتل رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) چارلی به همراه همسر و دختر کوچکش در حال رانندگی بود که دخترش توسط یک مرد ۳۲ ساله با ضرب گلوله کشته شد؛ حادثه‌ای که رعب و وحشت را به جان مردم انداخت.

بر اساس گزارش پلیس، لیلی به همراه خانواده‌اش از اتوبان اصلی شرق به غرب در آلبوکرک در نیومکزیکو سفر می‌کردند که ناگهان این مرد به لیلی خردسال شلیک می‌کند. پدر او که سردرگم شده بود، با اورژانس تماس می‌گیرد و تا رسیدن آن‌ها تلاش می‌کند با کمک‌های اولیه، حال دختر خردسالش را ثابت نگه دارد، اما لیلی تا رسیدن اورژانس، جان خود را از دست می‌دهد.

رئیس پلیس آلبوکرک گفت: افسران پلیس به موقع در محل حادثه حضور یافتند و ضارب را که قصد فرار داشت، دستگیر کردند. این مرد ۳۲ ساله در بازجویی اعتراف کرد که مدتی پیش دخترم را در تصادفی از دست دادم و از آن روز تحمل دیدن دختربچه‌های زیبا را ندارم، عمدی در کار نبود و من فقط در حال خودم نبودم اما مشاور پلیس بیان کرد این متهم هیچ اختلال روانی‌ای ندارد و در سلامت روحی است.

پلیس در ادامه اضافه کرد: هر دادگاهی در نیومکزیکو آماده است تا به موقع متهمان را بسزای اعمالشان برساند، این پرونده نیز پس از تکمیل شدن، به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد تا رعب و وحشت مردم را از بین ببرد و آرامش را به شهر برگرداند.

بخش نظردهی بسته شده است..