ارتقاءدوعضو هیأت علمی دانشگاه یزد به دانشیاری

no-thumbs

دکتر سعید ابراهیمی ،دکتر محمدعلی صادق‌زادههیأت ممیزه دانشگاه یزد در نشستی با ارتقای مرتبه‌های علمی دو نفر از اعضای هیأت علمی این دانشگاه به مرتبه دانشیاری موافقت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز)  بر این اساس مرتبه‌های علمی دکتر محمدعلی صادق‌زاده عضو هیات علمی دانشکده فیزیک و دکتر سعید ابراهیمی عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دبیر هیأت ممیزه دانشگاه یزد با اعلام این خبر، در پیام‌های جداگانه‌ای این موفقیت‌ها را تبریک گفت.

در پیام دکتر قاسم برید لقمانی آمده است:

«از اینکه در پرتو تلاش مستمر و دانش ­­افزایی و پژوهش­ گرایی چشمگیر خود و پی ­گیری خدمات علمی و آموزشی و اثر­ گذاری فکری و فرهنگی در سطوح مختلف دانشگاه و جامعه، توانسته ­اید شرایط لازم را برای ارتقای درجه علمی احراز کنید جای بسی خوشوقتی است. بدین وسیله، این توفیق ارزنده را که متکی به لطف الهی و مبتنی بر کوشش فردی و انگیزه معنوی حضرت­ عالی است تبریک گفته مزید توفیقات شما را در ادامه پژوهش و خدمت علمی، از حضرت احدیت خواستار است.»

شایان ذکر است از ۴۰۹نفر عضو هیأت علمی دانشگاه یزد هم اکنون ۱۶ نفر با مرتبه استادی، ۹۲ نفر با مرتبه دانشیاری، ۲۶۹ نفر با مرتبه استادیاری و ۳۲ نفر نیز با مرتبه مربی به کار تدریس و پژوهش مشغولند.

بخش نظردهی بسته شده است..