آموزش چگونگی تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کانادادر یزد

no-thumbs

کارگاه آموزشی «چگونگی ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر کانادا» ۲۲ مهر ماه جاری در دانشگاه امام جواد(ع) یزد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز به منظور هدفمند کردن مسیر دانشجویان خواستار ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا، حوزه پژوهشی دانشگاه امام جواد(ع) یزد، اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی با ظرفیت محدود زیر نظر افراد متخصص در این زمینه می کند.

 

نبود دانش کافی، وجود شرکت های غیرمعتبر در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و همچنین مشاوره های غیرتخصصی از مشکلات حال حاضر دانشجویان و اساتید استان یزد است که حتی در مواردی منجر به تحصیل اجباری در دانشگاه های غیرمعتبر دنیا می گردد. به همین دلیل با برگزاری کارگاهی تخصصی سعی می شود، این روند مطابق با معیارهای وزارت علوم ایران هدفمند شود.

 

این کارگاه 22 مهرماه، در آمفی تئاتر دانشگاه امام جواد برگزار می شود که مباحثی همچون آشنایی با دانشگاه های معتبر کانادا، روند اخذ پذیرش تحصیلی و مدارک مورد نیاز و شرایط تحصیل و زندگی در کانادا مطرح می شود.

 

سخنرانان این سمینار جمشید ابویی، عضو هیات علمی دانشگاه یزد و فارغ التحصیل دانشگاه های واترلو و تورنتو کانادا و همچنین مهندس علی فرحانه مدیر برگزاری آزمون های ملی و بین المللی زبان انگلیسی استان یزد و مشاور موسسات اعزام دانشجو در تهران هستند.

 

حامی این همایش نیز موسسه فرهنگی هنری تک منظوره فرهیختگان هنر و دانش کویر هستند که علاقمندان به شرکت در کارگاه چگونگی ادامه تحصیل در دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم در کشور کانادا می توانند به سایت www.iju.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۸۲۷۳۰۸۰ تماس بگیرند.

بخش نظردهی بسته شده است..