سرپرست کاروان قرآنی اعزامی به حج تمتع:

پیکر «حسن دانش» در سردخانه‌های جده بود

سرپرست کاروان قرآنی اعزامی به حج تمتع اظهار کرد: پیکر پاک زنده‌یاد حسن دانش در سردخانه‌های جده بود که روز گذشته شناسایی و به تهران منتقل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز صالح اطهری‌فرد، سرپرست کاروان قرآنی اعزامی به حج تمتع در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) اظهار کرد: روز گذشته تیمی از بعثه به سردخانه‌های جده اعزام شدند تا اجسادی که در سردخانه‌های جده هستند، شناسایی کنند که در نهایت پیکر حدود ۷۰ ایرانی در سردخانه‌های جده شناسایی شد.
وی افزود: بنده به سردخانه‌های جده نرفته بودم اما کسانی که برای شناسایی رفته بودند و زنده‌یاد حسن دانش را خوب می‌شناختند توانسته بودند ایشان را شناسایی کنند اما به این دلیل که امکان ورود دوربین به داخل سردخانه‌ها نبود و بازدید بدنی می‌شدند، نتوانستند عکس بگیرند اما مطمئن بودند که پیکر حسن دانش است.
سرپرست کاروان قرآنی اعزامی به حج با بیان اینکه پیکر پاک زنده‌یاد حسن دانش صبح امروز، ۱۲ مهرماه وارد تهران شد، عنوان کرد: پیکر پاک زنده‌یاد امین باوی که هفته گذشته شناسایی شده بود هنوز به کشور منتقل نشده و در نوبت اعزام است.
وی در مورد شناسایی پیکر محمدسعید سعیدی‌زاده و فواد مشعلی، گفت: پیکر این دو عزیز از دست رفته قرآنی هنوز شناسایی نشده است که به نظر می‌رسد، پیکر این عزیزان باید پس از انتقال تمامی اجساد مجهول‌الهویه در ایران شناسایی شود.
اطهری‌فرد در ادامه گفت: اجسادی که ایرانی بودنشان مسجل است شناسایی شده و به ایران فرستاده می‌شوند تا در ایران تشخیص هویت شوند.

بخش نظردهی بسته شده است..