طرح پردیسان اردکان به مزایده ملی گذاشته می‌شود

no-thumbs

طرح پردیسان اردکان برای واگذاری به سرمایه‌گذار، به مزایده ملی گذاشته می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمصطفی پوردهقان اردکانی معاون فرماندار اردکان در بازدید از طرح گردشگری پردیسان این شهرستان، بر توجه هر چه بیشتر برای تکمیل این طرح تاکید کرد.

 

وی با اشاره به اهمیت طرح پردیسان، خاطرنشان کرد: توجه به صنعت توریسم و فراهم‌سازی بستر حضور گردشگران در شهرستان اردکان، نیازمند توجه بیشتر به ظرفیت‌های گردشگری و جاذبه‌های توریستی این شهر است.

 

این مقام مسئول از پویایی و جریان داشتن زندگی در بافت تاریخی اردکان به عنوان یک از ویژگی‌های منحصر به بفرد مجموعه بافت تاریخی اردکان یاد کرد و افزود: جریان داشتن حس زندگی و همچنین پیوسته بودن بافت تاریخی اردکان شرایط خاصی را ایجاد کرده و اگر نسبت به این بافت تاریخی ارزشمند توجه بیشتری صورت گیرد، مسلماً نظر ایران‌گردان و جهان‌گردان بیشتری را به خود جلب خواهد کرد.

 

وی، ضمن تماس تلفنی با معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان، در خصوص راهکارهای پیشنهادی برای به نتیجه رساندن هرچه سریع‌تر طرح پردیسان اردکان صحبت کرد و از وی در رابطه با واگذاری این طرح به سرمایه‌گذار قول مساعد گرفت.

 

محمدرضا نصیری، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان نیز در این تماس تلفنی به معاون فرماندار اردکان گفت: طرح پردیسان اردکان به زودی به عنوان طرحی عظیم به مزایده ملی گذاشته خواهد شد.

بخش نظردهی بسته شده است..