در بیانیه‌ای:

دعوت هیئت دولت از مردم برای شرکت در مراسم تشییع و یادبود جان‌باختگان فاجعه منا

هیئت دولت در بیانیه‌ای از عموم مردم برای شرکت در مراسم تشییع و یادبود جان باختگان فاجعه منا که روز یک‌شنبه در تهران و همه استان‌های کشور به طور همزمان برگزار خواهد شد دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزهیئت دولت در بیانیه ضمن اعلام تسلیت مجدد به خاطر حادثه تلخ منا زمان و مکان برگزاری مراسم  یادبود و بزرگداشت این عزیران که در تهران و همه استانها به طور همزمان برگزار خواهد شد، را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حج امسال با نام مظلومانی قرین شد که در حرم امن الهی جان به جان آفرین تسلیم کرده و اندوهی جانکاه را برای بازماندگان و عموم ملت ایران موجب شدند. هیات دولت جمهوری اسلامی این مصیبت بزرگ را به ولی عصر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری، بازماندگان و عموم ملت مسلمان ایران تسلیت می گوید و همگان را به شرکت در مراسم یادبود و بزرگداشت این عزیران که در تهران و همه استانها و به صورت همزمان برگزار می شود، دعوت می نماید.
این مراسم در تهران در حسینیه امام خمینى با حضور مقام معظم رهبری، رییس جمهور. هیئت وزیران، مقامات لشگری و کشوری و مردم متدین تهران در روز یکشنبه دوازدهم  مهر و از ساعت ۱۵/۳۰ تا ۱۷/۳۰ برگزار می شود.

بخش نظردهی بسته شده است..