سارق طلاجات منازل خیابان امام بافق دستگیر شد

no-thumbs

فرمانده انتظامی شهرستان "بافق" استان یزد از دستگیری سارق حرفه ای طلاجات منازل خیابان امام خمینی این شهرستان و کشف 80 میلیون ریال طلای مسروقه از داخل زین موتورسیکلت سارق، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز" سرهنگ "فرهاد بیگلری" گفت: با توجه به شکایت یکی از شهروندان در خصوص سرقت طلاجات از داخل منزلش، بررسی موضوع این پرونده به ماموران پلیس آگاهی سپرده شد.

وی افزود: ماموران پلیس در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند فردی که دارای سابقه کیفری سرقت می باشد در نزدیکی این خانه سکونت دارد که به همین منظور هماهنگی لازم با مقامات قضائی به عمل آمد.

بیگلری ادامه داد: با دستگیری فرد مورد نظر و انتقال وی به اداره آگاهی، متهم لب به اعتراف گشود و به دو فقره سرقت طلاجات منازل خیابان امام خمینی شهر بافق اعتراف کرد.

فرهادبیگلری افزود: با تلاش ماموران اداره آگاهی بافق، طلاجات مسروقه به ارزش ۸۰ میلیون ریال از داخل زین موتورسیکلت سارق کشف و تحویل مالباختگان شد.

بیگلری با بیان اینکه متهم با دستور مقام قضائی روانه زندان شد خاطر نشان کرد: شهروندان ضمن جدی گرفتن توصیه های پلیسی، از نگه داشتن وجه نقد و طلاجات در منزل خودداری کنند.

بخش نظردهی بسته شده است..