تحرکات انتخاباتی مشایی

no-thumbs

باشگاه خبرنگاران جوان: یک منبع نزدیک به رئیس‌جمهور دولت‌های نهم و دهم پیرامون تحرکات انتخاباتی مشایی در شمال کشور توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز یک منبع نزدیک به "محمود احمدی‌نژاد" رئیس‌جمهور دولت‌های نهم و دهم شایعات مربوط به فعالیت سیاسی اسفندیار رحیم مشایی مشاور رئیس جمهور سابق در مناطق شمالی کشور را قویا رد کرد و آن را دروغ پردازی آشکار با اهداف سیاسی و قدرت طلبانه خواند.

این منبع آگاه گفت: بیش از دو سال است که رحیم مشایی بطور کامل از عرصه سیاست کنار کشیده و در این مدت از انجام هرگونه فعالیت سیاسی نیز پرهیز داشته و هیچ انگیزه‌ای برای اینگونه فعالیت‌ها ندارد.

وی افزود: دفتر رئیس دولت‌های نهم و دهم پیشتر و به صراحت انجام هرگونه فعالیت انتخاباتی و سیاسی از سوی احمدی نژاد را رد کرده است، بنابراین ادعاهای مربوط به تحرکات انتخاباتی یا سیاسی آقای مشایی در مناطق شمالی کشور، کاملا بی‌پایه و اساس است و شایعه سازان از رهگذر این گونه خبرسازی‌ها، اهداف دیگری را دنبال می‌کنند.

این منبع آگاه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رحیم مشایی این روزها مشغول چه کاری است، گفت: وی سرگرم انجام برخی فعالیت‌های پژوهشی در حوزه مسائل فرهنگی است.

بخش نظردهی بسته شده است..