پر طرفدارترین اینستاگرام ایرانی متعلق به کیست؟

no-thumbs

شفاف: امروزه کمتر کسی را می توان یافت که با شبکه های اجتماعی سر و کار نداشته باشند و مدت زمانی را در طول روز به رصد این شبکه و صفحات دوستان و افراد مورد علاقه خود اختصاص ندهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز امروز اپلیکیشن اینستاگرام توانسته جایگاه خاصی را در بین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا از آن خود کند و از لحاظ محبوبیت نسبت به فیس بوک و توییتر برتری قابل توجهی پیدا کند  که این مسئله ناشی از دسترسی آسان و حضور چهره های خاص در این شبکه می باشد.
 
در ایران نیز مانند تمامی نقاط دنیا صفحات اجتماعی افراد سیاسیون ، ورزشکاران و هنرمندان بیشتر از سایر اقشار مورد توجه گرفته است.

نکته قابل توجه در بین صفحات اجتماعی افراد سرشناس ایرانی نبود چهره های سیاسی و ورزشی در صدر لیست محبوب ترین اینستاگرام های ایرانی است، که این نکته علاقه مردم ایران به دانستن جزییات و حواشی زندگی شخصی و خصوصی هنرمندان را می رساند.
 
با هم مروری می کنیم به شبکه های اجتماعی افرادی که در ایران دارای بیشترین دنبال کننده یا فالور هستند.
 
 
 
۱-بهنوش بختیاری (۲ میلیون فالور)
 

 

 
این بازیگر خوش اخلاق سینما و تلویزیون با بیش از دو میلیون دنبال کننده در صدر جدول محبوب ترین اینستاگرام های وطنی قرار دارد خود را در این شبکه مجازی این گونه معرفی می کند:
 
بهنوش بختیاری فارغ تحصیل زبان فرانسه ، بازیگر، سفیر انجمن ایدز ایران و سر دبیر مجله دیده بان حامی ترنس های ایران و مدیر توسعه برند پاندورا

 

 

۲-الناز شاکردوست (۱.۹میلیون فالور)
 
بازیگر جوان سینما که به واسطه چهره دوست داشتنی خود و بازی در فیلم های مختلف توانسته محبوبیت قابل توجهی را در این شبکه اجتماعی نزد ایرانیان پیدا کند و در حال حاضر نفر دوم این رده بندی باشد.

 

 
  
 
۳-مهناز افشار ( ۱.۸ میلیون فالور)
 
سومین نفر لیست پر طرفدارترین اینستاگرام های ایرانی نیز یک خانم است و کسی نیست جز عروس محمد علی رامین و بازیگر سینما که توانسته با توجه به چهره و سبک بازیگری خود و همچنین حواشی پیرامون زندگی شخصی اش نگاهها را به سمت خود جلب کند.

 

 
۴-امیر تتلو (۱.۷میلیون فالور)
 
شاید حضور یک خواننده زیر زمینی در لیست محبوبترین ایسنتاگرامی های ایرانی کمی عجیب به نظر برسد اما دلایل این تعداد فالور را برای امیر تتلو یا همان امیر مقصودلو که در سال های گذشته به واسطه حاشیه های پیرامون خود از جمله موضوع اخذ مجوز از وزارت فرهنگ ، حضور در لیگ برتر فوتبال و یا بحث کلیپ هسته ای توانسته خود را در سرتیتر اخبار نگه دارد دانست و البته در کنار آن حضور پر رنگ در شبکه های اجتماعی و ارتباط با مخاطب از دیگر دلایل تعداد بالا دنبال کننده برای تتلو باشد.

 

۵-آرمین زارعی(۱.۵میلیون فالور)
 
آرمین زارعی یا همان آرمین تو ای اف ام دیگر خواننده زیر زمینی کشورمان که حضور او در بین محبوب ترین ایسنتاگرام های ایرانی که مورد رصد قرار می گیرد  بیانگر محبوبیت سبک موسیقی است که این هنرمند ارائه می دهد.
 

   
 
 
 
۶-محمد رضا گلزار (۱.۴میلیون فالور)
 
محمد رضا گلزار بازیگر خوش چهره و خوش استایل سینمای ایران که در بین قشر جوان جامعه ایران دارای محبوبیت بالایی است با فاصله چهار صد هزارتایی نسبت به زوج سینمایی خود یعنی مهناز افشار در رده چهارم قرار دارد.

 

 
۷-بهرام رادان (۱.۱میلیون فالور)
 
بهرام رادان را می توان سوپر استار سینمای ایران دانست که با بازی درخشان در فیلم سنتوری و سبک خاص بازی خود در فیلم های مختلف جایگاه خاصی رد سینمای ایران دارد البته حضور او در عرصه موسیقی نیز در جذب این تعداد هوادار بی تاثیر نیست.

 

 

۸-رامبد جوان (۱.۱میلیون فالور)
 
رامبد جوان مجری برنامه خندوانه که در چند وقت گذشته توانسته با برنامه اش در میان مردم جایگاه ویژه ای پیدا کند و محبوبیت خود را نسبت به قبل افزایش دهد از لحاظ تعداد دنبال کننده یا همان فالور از مرز یک میلیون عبور کرده و در رده هشتم قرار دارد.

 

بخش نظردهی بسته شده است..