جشن عاطفه ها در یزد آغاز شد

no-thumbs

مرحله نخست جشن عاطفه هابه مدت دو روز و در 600 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان یزد آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام (ره) یزد در حاشیه برگزاری این جشن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پایگاههای این نهاد در روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور ماه در مراکز نیکوکاری، میعادگاه نماز جمعه مستقر شده اند.
سید جلال حسینی با بیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه ها هشتم مهر در مدارس و واحدهای آموزشی برگزار خواهد شد اظهار کرد : یکهزار و ۲۵۰ پایگاه در مدارس و مراکز آموزشی، کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند را جمع آوری می کنند.
وی رسیدگی به امور محرومین، ترویج و اشاعه فرهنگ انفاق و احسان در بین نونهالان، کودکان، نوجوانان و جوانان جامعه اسلامی از اهداف برپایی جشن یاد شده بر شمرد و خاطرنشان کرد : همچنین سامانه ارتباطی ۱۸۱۱ اماده دریافت نقطه نظرها، پیشنهادها و انتقادها همشهریان و شماره حساب ۱۸۱۱ نزد بانک ملی شعبه کمیته امداد امام خمینی (ره) اماده دریافت کمک های نقدی مردم شریف استان است.
شعار جشن عاطفه های امسال را مهر در انتظار همدلی اعلام شده است.
در سال گذشته در جشن عاطفه های استان یزد ۲۲ میلیارد ریال جمع اوری شد.
هم اکنون ۴۰ هزار نفر از جمعیت استان در قالب ۲۵ هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند که از این تعداد چهار هزار و ۵۰۰ دانش اموز نیازمند می باشند.

بخش نظردهی بسته شده است..