آخرین کاروان حجاج یزدی عازم سرزمین وحی شد

no-thumbs

جانشین مدیر حج و زیارت یزد گفت : ساعت 19.55 دقیقه شب گذشته آخرین پرواز حجاج این استان شامل یک کاروان 187 نفری برای برگزای اعمال مناسک حج تمتع با یک پرواز از فرودگاه شهید صدوقی یزد راهی فرودگاه جده عربستان شدند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز احمد خشنویس درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : پروازهای زائران استان به مدت سه روز از ۲۳ شهریوماه تا ۲۵ شهریورماه ادامه داشت.
وی افزود : طی این سه روز یکهزار و ۵۷۵ زائر و ۶۵ نفر عوامل اجرایی در قالب ۱۲ کاروان زائران استان یزد که مدینه بعد هستند به مکه مکرمه اعزام شدند.
خوشنویس ادامه داد : این تعداد زائر با پنج سوتی پرواز از ایستگاه پروازی فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد به جده اعزام شدند.
جانشین مدیر حج وزیارت استان یزد اضافه کرد: از مجموع زائران امسال ۷۳۳ نفر مرد و مابقی زن هستند که در میان آنها مسن ترین زائر شرکت کننده یک مرد ۸۰ ساله و جوان ترین آنها یک زن ۲۳ ساله است.
این مسوول خاطرنشان کرد : طول مدت اقامت حجاج ۳۰ روز است و پروازهای برگشت حجاج یزدی نیز از ۲۲ مهرماه آغاز خواهد شد و تا ۲۴ مهرماه سالجاری ادامه خواهد داشت.
وی یاد آور شد : سال گذشته نیز یکهزار و ۷۵۶ نفرزائر یزدی در قالب ۱۳ کاروان برای برگزاری اعمال مناسک حج به سرزمین وحی اعزام شدند.

بخش نظردهی بسته شده است..