«خندوانه» یک ماه دیگر خداحافظی می‌کند

no-thumbs

برنامه «خندوانه» از این هفته به دلیل تعداد زیاد کمدین‌ها و همچنین نزدیک شدن به پایان برنامه، حضور هنرمندان را از دو کمدین در هفته به چهار کمدین تغییر داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزبرنامه «خندوانه» که قرار است ۲۱ مهر از آنتن تلویزیون خداحافظی کند، این روزها به دلیل تعداد بالای کمدین‌ها چینش آنها را در کنداکتور طوری تنظیم کرده است که رقابت‌ها از دو کمدین به چهار کمدین برسد.

 

برنامه «خندوانه» امشب با حضور علیرضا خمسه و جواد رضویان این رقابت‌ها را دنبال می‌کند.

 

برهمین اساس، چهارشنبه – ۲۵ شهریور ماه – نیز «خندوانه» میزبان مهران غفوریان و نادر سلیمانی خواهد بود.

 

به همین ترتیب پنجشنبه و جمعه نیز کمدین‌های بعدی قرار است حضور داشته باشند که هنوز اسامی آنها اعلام نشده است. این چهره‌ها در قرعه‌کشی اوایل شهریور ماه امسال طی یک قرعه‌کشی برای رقابت دو به دو با یکدیگر انتخاب شدند.

در نخستین بخش این برنامه علی مسعودی و امیر کربلایی‌زاده با یکدیگر رقابت داشتند که نفر اول با آرای بیشتر به مرحله بعد رفت.

 

از میان رضا شیفعی‌جم و شقایق دهقان نیز کمدین زن سینما و تلویزیون رأی بیشتری کسب کرد و در گروه بعدی بیژن بنفشه‌خواه رقابت را به الیکا عبدالرزاقی واگذار کرد.

پس از آن مهدی ژوله و هومن حاجی عبداللهی با یکدیگر به رقابت پرداختند که ژوله پیروز این رقابت بود و به دنبال آن سروش صحت و امین حیایی از هنرمندانی بودند که با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

به گزارش ایسنا، تاکنون به طور رسمی اعلام نشده است که آیا رامبد جوان سری جدید «خندوانه» را پس از ایام محرم تولید می‌کند یا خیر.

منبع: ایسنا

بخش نظردهی بسته شده است..