کنسرت “روزشمار عاشقی” ویژه دفاع مقدس در یزد

no-thumbs

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد گفت: دوم و سوم مهرماه امسال "روزشمار عاشقی" کنسرت بزرگ دفاع مقدس در یزد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز اثر موسیقایی نمایشی "روزشمار عاشقی" با حضور بیش از ۶۰  نفر از هنرمندان موسیقی و نمایش استان یزد و با آهنگ‌سازی "مجتبی حبیبی" و به کارگردانی "احمد ندافی" در یزد اجرا می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد به‌عنوان تهیه کننده‌ی این اثر اظهار داشت: کانون پس از خلق آثار موسقایی نمایشی، "رستم و سهراب"، "موسی و شبان"، "لیلی و مجنون"، "دعای باران" و "قند و عسل" بر خود لازم دانست تا در شان رشادت‌های دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس اثری حماسی و ماندگار تولید کند.

عباس‌علی دانافر با اشاره به این‌که "روزشمار عاشقی" در هفته‌ی دفاع مقدس روی صحنه می‌رود، افزود: این اثر حماسی روایت موسیقایی و نمایشی از حصر تا آزادسازی خرمشهر است.

وی از تعامل و همکاری سازمان‌هایی که در برگزاری این کنسرت بزرگ کانون را همراهی کردند، تشکر کرد و گفت: استانداری یزد، بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعیت هلال‌احمر استان یزد از جمله سازمان‌های همراه کانون در تولید این اثر هستند.

دانافر تصریح کرد: از ویژگی‌های بارز هنری اثر موسیقایی نمایشی "روزشمار عاشقی" حضور هنرمندان طراز اول استان در کنار هنرجویان تئاتر و موسیقی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان است.

 

بخش نظردهی بسته شده است..