۳۶۸ روستای بالای ۲۰ خانوار در یزد وجود دارد

no-thumbs

مدیرکل امور روستایی استانداری یزد با اشاره به اهمیت تبیین و معرفی اهداف نظام در روستاها توسط دانشجویان اردوهای جهادی گفت: 368 روستای بالای 20 خانوار در استان یزد وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزهادی مقیمی در همایش اردوهای جهادی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های یزد با بیان انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی(ره)، در مسیر فرهنگی به پیروزی رسیده است، اظهار داشت: ایران اسلامی دارای فرهنگ و تمدنی اصیل و ریشه دار در تاریخ است.

مدیرکل امور روستایی استانداری یزد با اشاره به اهمیت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: باورهای دینی، الهی و فرهنگی ایران اسلامی، نقش مهمی در راستای تثبیت جایگاه سیاسی، علمی و فرهنگی انقلاب در جوامع بین المللی ایفا کرده است.

مقیمی جنگ تحمیلی را بارزترین نوع تهاجم جهانی علیه نظام اسلامی ایران دانست و بیان کرد: با توجه به توطئه های فرهنگی دشمنان علیه دین و اسلام، ادامه راه شهدا و ایثارگران را،  با همان فرهنگ و باورهای بسیجی امکان پذیر دانست.

وی با اشاره به فعالیت ۱۷ شرکت تعاونی روستایی در استان یزد افزود: در استان یزد ۳۶۸ روستای بالای ۲۰ خانوار با جمعیت بیش از ۲ هزار نفر در استان یزد وجود دارد.

وی با اشاره به اهمیت حفظ دستاوردهای هسته ای و علمی ایران اسلامی در برابر مستکبران جهان تصریح کرد: بسیجیان به ویژه دانشجویان در اردوهای جهادی نقش مهمی در ایجاد هر چه بهتر و منسجم تر همدلی و همزبانی در کشور ایفا می کنند.

به گزارش برنا،مقیمی حفظ و حراست از کیان و عظت ایران اسلامی را با تدوین برنامه های مستمر و منسجم فرهنگی حائز اهمیت دانست و بیان کرد: دانشجویان بسیجی با شرکت در اردوهای جهادی نسبت به تبیین اهداف نظام و معرفی دستاوردهای دولت اقدام کنند.

مدیرکل امور روستایی استانداری یزد با اشاره به ضرورت هماهنگی های بین بخشی در راستای پیشبرد هرچه بیشتر اهداف نظام در اردوهای جهادی گفت: دهیاری ها، فرمانداری ها و بخشداری های استان یزد، تمام تلاش خود را در جهت همکاری با دانشجویان بسیجی در اردوهای جهادی انجام می دهند.برنا نیوز

بخش نظردهی بسته شده است..