استاندار یزد:

توافق هسته ای شادابی مردم را دوچندان کرد/ تکنولوژی ارتباطات،مرزها را درنوردیده است

استاندار یزدگفت:بعد از توافق هسته ای شادابی و نشاط مردم دوچندان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز به نقل از تابناک یزد،سید محمد میرمحمدی دراولین جشن صنعت خانواده چاپ در استان یزد با بیان این مطلب با بیان اینکه هفته دولت را با شایستگی تمام برگزار نمودیم،اظهار داشت:حضور با شکوه مردم درجشن های هفته دولت،خوشحالی های مردم را بعد از توافق هسته ای ادامه داد.

وی با بیان اینکه شادابی و امیدی که در مردم ادامه پیدا کرده است،تاکید کرد: باید با اقدامات و کارهای درست از سوی مجریان دولت و از همه مهمترپیگیری و اجرایی آنها شادابی و نشاط مردم را دوچندان نماییم.

وی،تصریح کرد:دولت با تمام وجود درراستای رفع مشکلات مردم قدم برخواهد داشت.

استاندار یزد در ادامه با اشاره به پیشرفت دنیای ارتباطات،افزود:با پیشرفت تکنولوژی صنعت،حوزه چاپ نیز متحول و دگرگون شده است.

به گفته وی با پیشرفت تکنولوژی ارتباطات،مرزها درنوردیده شده است.

همچنین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از فعالیت ۹۷ و احد چاپی در این استان خبر داد و گفت:برای اولین بار با تلاش های صورت گرفته رشته چاپ و نشر در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر یزد راه اندازی شده است.

علی غیاثی ندوشن هدف از اخد این رشته تحصیلی را ارتقاء سطح علمی صنعت چاپ دراستان یزد عنوان کردو ادامه داد:این رشته تحصیلی در سالجاری در مقطع کاردانی دانشجو جذب خواهد نمود.

وی همچنین از تلاش های این اداره کل برای راه اندازی نمایشگاه دائمی محصولات چاپی در یزد خبر داد و گفت:امیدواریم بزودی این نمایشگه را راه اندازی نماییم.

وی هدف از این نمایشگاه را معرفی چاپخانه ها و محصولات چاپی آنها ذکر کرد و گفت:معرفی توانمندی چاپخانه های استان یزد از دیگر اهداف این نمایشگاه خواهد بود.

غیاثی ندوشن ندوشن در ادامه سخنانش به تفویض اختیار این اداره در حوزه صدور مجوز چاپ کتاب خبر داد و گفت:این اقدام باعث پویایی و تسهیل شدن فعالیت های نشر در استان خواهد شد.

درادامه این مراسم که با حضور استاندار یزد ، جمعی از مسئولین استان و چاپخانه داران و واحدهای تابعه آن برگزار شده بود از کارگران ،فعالان و پیشکسوتان این عرصه تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

کارگران نمونه چاپخانه:

غلامحسین بابایی ، چاپخانه خرد تفت

ابوالحسن گلستانی ، چاپخانه گلبهار یزد

قاسم مزیدی ، چاپخانه هدایت

حسین مقدسی ،چاپخانه نقطه

تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان:

سید علی معز الدینی مدیر چاپخانه شهپر

سید محمد باقر زاده مدیر چاپخانه بعثت

محمد میر حسینی مدیر چاپخانه گلبرگ

تقدیر از سرمایه گذار برتر درحوزه چاپ:

محمد حسین جوکار مدیر عامل شرکت تعاونی ستاره ایساتیس

بهرام مهر رستمی مدیر چاپ و نشر بهشت

حسن نجیب مدیر عامل چاپخانه نگارفن

عبدالمجید لطیفی مدیرعامل صنایع پگاه

مهدی دهقانی مدیر عامل چاپ کسری

تجلیل از پیشکسوت وفعال نمونه حوزه چاپ:

رضا مدرس زاده ، چاپخانه گلبهار

همچنین از سوی خانواده صنعت چاپ از سعید شیشه بری کارشناس مسئول چاپ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد تجلیل بعمل آمد.

بخش نظردهی بسته شده است..