برای اولین بار توسط هلال احمر استان یزد صورت گرفت:

من حامی کمپین یک قطره آب هستم

در جهت صرفه جویی آب کمپین من حامی یک قطره آب هستم توسط جمعیت هلال احمر راه اندازی و تشکیل شده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد  طرح من حامی کمپین یک قطره آب هستم جهت صرفه جویی در آب و کمبود این منبع ملی تشکیل شده است .

مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر گفت : ما در این کمپین متعهد می‌شویم که در شبانه روز در هر کجای ایران که هستیم فقط یک قطره در مصرف آب صرفه جویی کنیم آن وقت می‌توانیم در روز میلیون‌ها قطره آب صرفه جویی کنیم.

وی عنوان داشت : به همین منظور این کمپین را راه اندازی نمودیم تا به پیوستن مسئولین و اعضا جوانان ، امدادگران و داوطلبان هلال احمر بتوانیم نقش موثری در جهت صرفه جویی آب داشته باشیم و بتوانیم با تشکیل این کمپین اولین قدم را در بین اعضا جوانان ، امدادگران و داوطلبین هلال احمر شروع نموده تا بتوانیم کم کم این کمپین را در جمعیت گسترش دهیم .

او در ادامه خاطر نشان کرد : اولین قدم را در کوهپیمایی که بمناسبت هفته دولت با حضور پرسنل و اعضا جمعیت هلال احمر استان یزد برگزار شد توانستیم پرسنل و اعضا جمعیت هلال احمر استان را در این کمپین عضو گیری نماییم و آنها را بعنوان حامی این کمپین یک قطره آب نماییم

مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد در پایان اضافه نمود: برای همراهی و درگیری مردم در بحران آب راه‌های مختلفی است، از تبلیغات و روابط عمومی گرفته تا رسانه‌ها؛ البته برخی معتقدند که دیگر مردم به این نوع فعالیت‌ها آنطور که باید بهاء نمیدهند! اما برعکس آن امروز با گسترش شبکه‌های اجتماعی، عموم مردم و جوانان مشارکت فعال و درگیرانه در آنها دارند. به همین جهت کمپینی با هدف صرفه‌جویی و اصلاح الگوی مصرف آب در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند گامی دیگر در جهت خروج از بحران آن باشد.

بخش نظردهی بسته شده است..