دومین نشست کتاب‌خوان استان یزد

no-thumbs

دومین نشست کتاب‌خوان استان یزد صبح یکشنبه 8 شهریورماه به میزبانی کتابخانه عمومی امام علی(ع) ‌شهرستان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز این نشست که چهل و نهمین نشست کشوری طرح ملی "کتاب‌خوان" است، با حضور اندیشمندان، نویسندگان، کتابداران و اعضای کتابخانه‌ها، ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۸ شهریورماه ۹۴ در محل سالن اجتماعات کتابخانه امام علی(ع)‌ برگزار خواهد شد.

 

 

طرح ملی کتاب‌خوان که توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی‌ کشور و به منظور اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده و ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب طراحی شده است، به صورت سلسله نشست‌های استانی و شهرستانی در تهران و سایر شهرهای کشور در حال برگزاری است.

 

 

در سلسله نشست‌های کتاب‌خوان که با محوریت کتاب برگزار می‌شود، فرد شرکت‌کننده تجربیات مطالعاتی خود را به سایر علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی ارائه می‌دهد.

 

 

علاقه‌مندان به شرکت در نشست‌های طرح کتاب‌خوان می‌توانند با مراجعه به پورتال اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به آدرس www.yazdpl.ir در بخش "ثبت‌نام طرح کتاب‌خوان" مشخصات فردی و اطلاعات کتاب موردنظر خود را ارسال کنند تا در اولویت شرکت در این این طرح قرار گیرند.

 

 

گفتنی است، نشست‌های استانی کتاب‌خوان در یزد، روزهای هفتم هر ماه با حضور دوستداران کتاب برگزار می‌شود و علاوه بر برگزاری نشست‌های استانی، همه شهرستان‌های استان نیز در مجموع میزبان ۳۰ نشست خواهند بود.

بخش نظردهی بسته شده است..