نمایشگاه محصولات پاییزه در یزد برگزار می‌شود

no-thumbs

رئیس اتاق اصناف یزد از برپایی نمایشگاه محصولات پاییزه استان یزد با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصد در تمام اجناس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمحمدمهدی باغستانی  در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد که در محل اتاق اصناف یزد برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات پاییزه یزد از هفتم تا ۱۶ شهریور در یزد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه محصولات در ۲۱۸ غرفه عرضه می‌شود، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ به محل برگزاری نمایشگاه‌های استان یزد مراجعه کنند.

رئیس اتاق اصناف استان یزد ادامه داد: در این نمایشگاه ۶۸ غرفه به عرضه پوشاک، ۴۸ غرفه کیف و کفش، ۲۰ غرفه لوازم التحریر، ۴۲ غرفه مواد غذایی، ۱۸ غرفه تولیدی پوشاک، ۹ غرفه لبنیات و ۱۳ غرفه هم به عنوان متفرقه اختصاص یافته‌اند.

باغستانی با بیان این مطلب که اجناس ارائه شده در این نمایشگاه با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصد عرضه می‌شود، گفت: در حوزه پوشاک هشت غرفه و در حوزه مواد غذایی ۱۰ غرفه از استان‌های کرمان، فارس، مشهد، تهران، آذربایجان شرقی حضور دارند.

وی با تاکید بر اهمیت عرضه اجناس مناسب و با کیفیت در این نمایشگاه، گفت: از یک‌روز قبل نمایشگاه، کلیه غرفه‌داران نمونه اجناس خود را برای قیمت‌گذاری یا تایید قیمت پیشنهادی توسط کارشناس به اتاق اصناف می‌آورند.

رئیس اتاق اصناف یزد در ارتباط در ارتباط با نحوه بازرسی از غرفه‌ها در زمان فعالیت نمایشگاه، گفت: ۵ تیم از بازرس‌های اتاق اصناف در طول زمان مستقر هستند و برقیمت و کیفیت نظارت دارند.تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..