افتتاح ۴۴ پروژه عمرانی کشاورزی و راهسازی در بهاباد

همزمان با هفته دولت 44 پروژه عمرانی، کشاورزی و راهسازی در شهرستان بهاباد به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوز افتتاح طرح هادی روستای سنجدک، بهره برداری از آسفالت خیابان اصلی روستاهای آریج، حسین آباد و ده عسکر، افتتاح استخر ذخیره آب کشاورزی روستای حسین آباد ده عسکر با ذخیره ۵۱۸ متر مکعب از جمله این طرحها بود.

جدول گذاری و آسفالت معابر ورودی روستای درب هنز، پیاده رو سازی، جدول گذاری روستای احمد آباد، آسفالت معابر و کوچه های روستای احمد آباد و بهره برداری طرح هادی روستای رحیم آباد از دیگر این طرحها است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در آیین بهره برداری از این طرح ها با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت بر الگوگیری مدیران و مسوولان از رفتار شهیدان رجایی و باهنر در رفتار با مردم تاکید کرد.
محمدعلی طالبی افزود: دولت تدبیر و امید به رغم مشکلات مختلف به خصوص تحریم ها و مسائل مالی در دو سال گذشته خدمات بسیار خوبی در حوزه های مختلف از جمله حوزه اجرایی انجام داده که باید مردم را بهتر و بیشتر در جریان آنها قرار داد.
وی اضافه کرد: دولت یازدهم با وجود مشکلات مختلف و کمبود اعتبارات با همراهی خوب آحاد مردم و مسوولان و دلسوزان، گام های بسیار خوبی برای توسعه کشور برداشته است.ایرنا

 

بخش نظردهی بسته شده است..