۱۷۴ پروژه مخابراتی در یزد به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد گفت: از هفته دولت سال گذشته تا هفته دولت امسال 174 پروژه مخابراتی در استان یزد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزدی نیوزمحمدمهدی مقوم اظهار داشت: متخصصان شرکت مخابرات استان یزد توانستند در طول یک سال فعالیت، ۱۷۴ پروژه را در زمینه‌های تاسیس، توسعه، نصب و … در سطح استان راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرار دهند.

وی میزان سرمایه‌گذاری برای این پروژه‌ها را بیش از ۴۲۱ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:‌ این طرح‌ها شامل تاسیس و توسعه سوییچ در ۱۳ مرکز تلفن و ۱۸ سامانه کافو نوری، اجرای ۳۰۹ کیلومتر کابل مسی و فیبرنوری، ‌تاسیس ۴۵ سامانه بی. تی. اس و جایگزینی ۱۲ سامانه بی. تی. اس تلفن همراه در سطح استان، جابجایی سه سامانه بی. تی. اس تلفن همراه، توسعه بخش Core در هشت نقطه و توسعه ۱۲۱ سامانه انتقال در شبکه تلفن همراه است.

مقوم اظهار داشت: تاسیس سوئیچ دیتا در چهار مرکز، افزایش پهنای باند اینترنت استان با اضافه کردن هفت سیستم STM1، تاسیس و توسعه تجهیزات اینترنت پرسرعت خانگی و تجاری در سطح استان، ‌نصب و توسعه سامانه اینترنت پرسرعت همراه اول در استان، احداث سه باب ساختمان فنی و … از دیگر پروژه‌های بهره‌برداری شده در یک سال اخیر است.

بخش نظردهی بسته شده است..